Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Podkarpackie Lutcza Kamieniarz Lutcza
Kamieniarz / szlifierz kamienia / pilarz

Alston S.C.
Lutcza
praca stacjonarna
2185 dni temu

Ogłoszenie numer: 1965077, z dnia 2018-05-10

Firma Alston S.C. lider w produkcji parapetów i blatów z konglomeratu marmurowego w związku z dynamicznym rozwojem sprzedaży oraz ciągłemu notowaniu przyrostu produkcji, zarząd naszej firmy podjął decyzję o zwiększeniu zatrudniania na stanowiskach produkcyjnych. Jeśli chcesz pracować w firmie o ugruntowanej i stabilnej pozycji – dołącz do naszej ekipy. Jeśli chcesz pracować i dobrze zarabiać, prześlij nam swoją aplikację lub zadzwoń tel. (17) 277 31 03.

Miejsce pracy: Lutcza

Nr Ref.: 001/AL

Opis stanowiska

  • przygotowanie stanowiska do pracy,
  • dostarczanie materiału na linię produkcyjną,
  • wykonanie prac mechanicznych według określonej procedury (obróbka kamienia-głównie konglomerat marmurowy),
  • dbanie o prawidłową eksploatację maszyn,
  • utrzymywanie porządku na przydzielonym stanowisku pracy,
  • wykonywanie innych prac zleconych przez przełożonego.

Wymagania

  • uprawnienia na wózki widłowe – mile widziane (niekonieczne),
  • doświadczenie w pracy na produkcji lub magazynie – obojętnie w jakiej branży,
  • doświadczenie w branży kamieniarskiej będzie dodatkowym atutem,
  • dyspozycyjność do pracy zmianowej, od poniedziałku do piątku,
  • zaangażowanie i motywacja do pracy,
  • umiejętność pracy w grupie,
  • punktualność, dokładność.

Oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę),
  • atrakcyjne wynagrodzenie + premie,
  • praca w systemie zmianowym (w przygotowaniu),
  • szkolenie stanowiskowe – nie musisz mieć doświadczenia w naszej branży, wszystkiego Cię nauczymy,
  • dla najlepszych, możliwość awansu zawodowego oraz umowa na czas nieokreślony.