Key Account Manager

Intelek spol s.r.o. Oddział w Polsce

Warmińsko-mazurskie

6 dni temu

Firma INTELEK jest największym dostawcą komponentów sieciowych i technologii telekomunikacyjnych w Czechach i na Słowacji. Oprócz sprzedaży własnej technologii okablowania miedzianego oraz światłowodowego, firma oferuje: kompletne rozwiązania sieci lokalnych, zapewniając wsparcie techniczne, doradztwo i organizację szkoleń.

Centrala firmy Intlek mieści się w Brnie w Czechach- firma posiada oddziały w Polsce oraz na Słowacji, poprzez swoich partnerów biznesowych w 8 innych krajach w Europie i na Bliskim Wschodzie. W związku z dynamicznym rozwojem oddziału w Polsce poszujemy kandydatów na stanowisko Key Account Managera szczególnie na województwa: pomorskie, zachodniopomorskie oraz wielkopolskie.

Miejsce pracy: woj. warmińsko-mazurskie

Zakres obowiązków:
  • Aktywna sprzedaż produktów marki SOLARIX
  • Obsługa aktualnej bazy klientów oraz budowanie własnego portfolio klientów
  • Przygotowywanie ofert handlowych, prezentacji i kalkulacji cenowych
  • Wdrażanie projektów marketingowych
  • Realizowanie założonych planów sprzedażowych
  • Współpraca z innymi działami firmy i partnerami zewnętrznymi
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanego doświadczenia i osiąganych wyników,
  • Pracę home office od poniedziałku do piątku,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę B2B,
  • Wsparcie firmy,
  • Możliwość rozwoju w strukturach działu sprzedaży,
  • Szkolenie z zakresu produktów, systemu i sprzedaży,
  • Interesującą pracę w kameralnym i przyjaznym zespole,
Wymagania:
  • Znajomość rozwiązań okablowania strukturalnego poparta min. rocznym doświadczeniem zawodowym
  • Niezbędne jest doświadczenie w branży tele-technicznej,
  • Znajomość rynku w branży tele - technicznej i instalacji niskoprądowych,
  • Znajomość technik sprzedaży i negocjacji,
  • Doświadczenie w zakresie spotkań biznesowych z klientami,
  • Silna motywacja do pracy oraz wysoka orientacja na wyniki,
  • Bardzo dobra organizacja pracy,
  • Dobra znajomość pakietu MS Office,
  • Prawo jazdy KAT B,
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • Znajomość j. angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację,
  • Zaletą będzie doświadczenie w sprzedaży okablowania strukturalnego oraz wykształcenie techniczne.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku

Poznaj

Kierownik ds. kluczowych klientów (key account manager, skrót KAM) to osoba, która zarządza projektami i procesami, bardziej niż zespołem ludzi. Natomiast w przypadku, gdy firma ma wielu handlowców (np. branża FMCG, sektor ubezpieczeniowy), to wtedy kierownik ds. kluczowych klientów odpowiedzialny jest również za koordynację pracy pracowników. Ogólnie rzecz ujmując pracownik ten ...
Praca Kierownik ds. Kluczowych Klientów - Key Account Manager