Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Katowice
Kierowca autobusu w Warsztacie Terapii Zajęciowej

Stowarzyszenie na Rzecz Niepełnosprawnych SPES
Katowice
praca stacjonarna
4353 dni temu

Ogłoszenie numer: 214596, z dnia 2012-06-18

Kandydatów prosimy o zapoznanie się z informacjami o Stowarzyszenia SPES zamieszczonymi na stronie: www.spes.org.pl

Miejsce pracy: Katowice

Opis stanowiska

  • codzienny przewóz uczestników Warsztatu Terapii Zajęciowej (Katowice) w drodze na zajęcia (6.30 - 8.00) oraz po zakończeniu zajęć (15.00 - 16.30)
  • sprawowanie opieki nad zapleczem technicznym budynku Warsztatu
  • możliwe jest zatrudnienie w niepełnym wymiarze czasu pracy

Wymagania

  • prawo jazdy kategorii D
  • gotowość do wykonywania codziennej pracy w kontakcie z osobami niepełnosprawnymi intelektualnie
  • gotowość do stałego podnoszenia kwalifikacji
  • dyspozycyjność w związku z nieprzewidzianymi okolicznościami w życiu uczestników Warsztatu
  • identyfikacja z misją Stowarzyszenia SPES

Oferujemy

  • pracę w profesjonalnie działającym zespole
  • duże możliwości rozwoju osobistego i zawodowego
  • po zakończeniu rocznego stażu stabilne zatrudnienie - umowę o pracę na czas nieokreślony
  • dofinansowywanie specjalistycznych studiów, szkoleń i kursów zawodowych
  • dostęp do świadczeń socjalnych
  • dodatkowe, płatne dni wolne od zajęć z uczestnikami Warsztatu
  • jasne zasady awansu zawodowego