Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Kierowca C+E

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe POLSTYR

Młoszowa

156 dni temu

Ogłoszenie numer: 1939908, z dnia 2018-04-16

Firma P.P.H.U POLSTYR działa na polskim rynku przeszło 25 lat. Jesteśmy jednym z nielicznych producentów systemu dociepleń z całkowicie polskim kapitałem. Posiadamy wieloletnie doświadczenie wynikające z profilu prowadzenia działalności w branży budowlanej. Z chęci i obowiązku zapewniania naszym odbiorcom jak najlepszych warunków, ciągle się rozwijamy wzbogacając asortyment - o nowe produkty, a dział logistyki o nowe samochody ciężarowe.

Miejsce pracy: małopolskie / Młoszowa

Opis stanowiska

  • transport krajowy głównie woj. Małopolska , Śląsk , Podkarpacie,
  • w pojedynczej obsadzie.

Wymagania

  • prawo jazdy C+E,
  • minimum roczne doświadczenie w transporcie krajowym/międzynarodowym mile widziane,
  • karta kierowcy do tachografu cyfrowego + aktualne badania.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę + premia,
  • pracę na trasach krajowych,
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz,
  • pracę na nowym samochodzie,
  • terminowe wypłaty,
  • przestrzeganie norm czasu pracy kierowcy,
  • pracę w stabilnej firmie z ugruntowaną pozycją na rynku,
  • zadbany i technicznie serwisowany tabor.

Poznaj stanowisko: Kierowca C+E

Kierowca z kategorią prawa jazdy C+E to osoba, która zawodowo prowadzi największe pojazdy o masie powyżej 3,5 tony z przyczepą. Mogą to być m.in. ciągniki siodłowe przystosowane do ciągnięcia naczep lub przyczep czy też samochody ciężarowe skrzyniowe. Odpowiada za transport towarów na dłuższych trasach, liczących często tysiące kilometrów i obejmujących przejazdy międzynarodowe. Do jego zadań zależy też opieka nad ...
Kierowca C+E Praca Kierowca C+E

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (772)
Wałbrzych (49)
Legnica (125)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (201)
Toruń (143)
Lubelskie:
Lublin (243)
Chełm (45)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (1020)
Tarnów (78)
Nowy Sącz (57)
Mazowieckie:
Warszawa (2144)
Radom (193)
Płock (75)
Opolskie:
Opole (248)
Nysa (100)