Kierowca kat. b
Powiatowy Urząd Pracy w Oświęcimiu
Grojec
11 dni temu
Miejsce pracy: Grojec
Numer: StPr/jokr/21/1017
OBOWIĄZKI:
przewóz towarów, zabezpieczenie ładunków, wypełnianie dokumentów transportowych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Język: angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący
Uprawnienia: PRAWO JAZDY KAT. B*

Wymagania inne:

Wykształcenie bez znaczenia, doświadczenie zawodowe nie jest wymagane, prawo jazdy kat. B, umiejętność pracy pod presją czasu, dyspozycyjność do pracy w delegacjach zagranicznych (kraje UE) - 5 tygodniowych (5 tygodni w trasie, tydzień wolnego), podstawowa znajomość języka angielskiego. Pracodawca oferuje zatrudnienie w opraciu o umowę o pracę na czas określony.

Miejsce pracy:

Grojec

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

do 3 125 PLN

KONTAKT:
Sposób aplikowania:

za pośrednictwem urzędu

Adres:

Wyspiańskiego 10, 32-602 Oświęcim, powiat: oświęcimski, woj: małopolskie

Dane kontaktowe:

Jolanta Krzyścin
338444144 w. 1110

Sposób kontaktu:

Wymagane dokumenty:

Skierowanie

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Oświęcimiu