Kierowca kat. B

TIMLER ZEBiP inż. Mieczysław Timler

Nowy Sącz

804 dni temu

Firma TIMLER
Firma TIMLER Zakład Elektrotechniki Budowlanej i Przemysłowej inż. el. Mieczysław TIMLER
- tradycja od ponad 30 lat
- twórca nowych technik budowy infrastruktury światłowodowej w pasach dróg i autostradach. Prace realizowane na podstawie umów zawartych z Generalnym Dyrektorem Dróg Krajowych i Autostrad.
Realizator budów wykonywanych w kopalniach w zakresie robót elektrotechnicznych, teletechnicznych i informatycznych dla: KGHM Polska Miedź S.A. Jastrzębska Spółka Węglowa S.A. Kompania Węglowa S.A. w Katowicach Katowicki Holding Węglowy S.A.

 

Właściciel Firmy TIMLER zaprasza do współpracy kandydatów na stanowisko:


Kierowca kat. B

Miejsce pracy: Nowy Sącz

Właściciel Firmy TIMLER zaprasza do współpracy kierowcę,

posiadającego bardzo dobrze opanowane kierowanie

samochodami do 3,5 t, poparte stosownym stażem pracy.

Praca na terenie całej Polski.

 

 

Poznaj

TIMLER ZEBiP inż. Mieczysław Timler

Historia Firmy TIMLER liczy już ponad 25 lat. W 1983 roku inż. Mieczysław Timler powołał do życia Zakład Elektrotechniki Budowlanej i Przemysłowej - Firmę TIMLER, która jest firmą rodzinną. Od czasu powstania Firma TIMLER specjalizowała się w projektowaniu i wykonawstwie instalacji z zakresu: elektrotechniki budowlanej i przemysłowej, sieci energetycznych WN, SN, nn, sieci energetycznych w zakładach przemysłowych i uzdrowiskach, specjalistycznych instalacji teletechnicznych.

Poznaj stanowisko: Kierowca

Praca kierowcy polega na bezpiecznym transporcie ludzi lub towarów. Poza tym, pracownik ten wykonuje czynności mające na celu utrzymanie samochodu w dobrym stanie technicznym. Typ pojazdu przesądza o charakterze pracy kierowcy - inaczej wygląda praca kierowcy ciężarówki, inaczej autobusu, a inaczej taksówkarza. Zawód ten wiąże się z presją czasu i dużym zmęczeniem. ...
Kierowca Praca Kierowca

Rekrutują z Praca.pl