Kierowca kat. C + E

Remondis Medison Sp. z o.o.

Rzeszów

29 dni temu

REMONDIS Medison to przedsiębiorstwo oferujące kompleksowe rozwiązania w zakresie gospodarki odpadami medycznymi i weterynaryjnymi.

Obecnie Grupa REMONDIS działa w 34 krajach świata. Dysponuje siecią 450 własnych instalacji i zatrudnia 30.600 pracowników. Rocznie REMONDIS zbiera, przetwarza i sprzedaje w przybliżeniu 30 milionów  ton surowców.

Miejsce pracy: Rzeszów
Nr ref.: 682019
Opis stanowiska:
  • Prowadzenie pojazdu kat. CE,
  • Przewóz załadunku z punktu A do B,
  • Aktywne uczestnictwo w załadunku i rozładunku.
Wymagania:
  • Prawo jazdy kat. CE,
  • Karta kierowcy,
  • Kurs na przewóz rzeczy,
  • Doświadczenie w prowadzeniu i obsludze zestawu BDF,
  • Mile widziane uprawnienia ADR,
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie;
  • Zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin;
  • Niezbędne narzędzia pracy;
  • Możliwości rozwoju i szkolenia.

Poznaj

REMONDIS Sp. z o.o. - Warszawa

Poznaj stanowisko: Kierowca C+E
Kierowca z kategorią prawa jazdy C+E to osoba, która zawodowo prowadzi największe pojazdy o masie powyżej 3,5 tony z przyczepą. Mogą to być m.in. ciągniki siodłowe przystosowane do ciągnięcia naczep lub przyczep czy też samochody ciężarowe skrzyniowe. Odpowiada za transport towarów na dłuższych trasach, liczących często tysiące kilometrów i obejmujących przejazdy międzynarodowe. Do jego zadań zależy też opieka nad ...
Praca Kierowca C+E