Kierowca kat. D

Horyzont Doradztwo Personalne

Głogów

4 dni temu

Naszym Klientem jest firma świadcząca usługi w zakresie przewozów regularnych i specjalnych.

Miejsce pracy: Głogów
Nr ref.: 2/2021/CVnaBank
Główne zadania:
  • transport osób na trasach podmiejskich i dalekobieżnych (firma jest elastyczna i gotowa dopasować trasy do miejsca zamieszkania kierowcy).
Wymagania:
  • prawo jazdy kat. D,
  • mile widziany kurs na przewóz osób (Świadectwo kwalifikacji zawodowej).
Korzyści:
  • pakiet bonusów,
  • bardzo dobra atmosfera pracy.
Jesteśmy doradztwem personalnym od 1997 roku. Pomagamy ludziom i organizacjom. Kandydatom proponujemy nowe możliwości zawodowe i oferujemy wsparcie w znalezieniu pracy zgodnej z wartościami, pasjami, kwalifikacjami i doświadczeniem. W związku z zapytaniami naszych klientów poszukujemy osób na ww. stanowisko. W przypadku zbieżności preferencji z wymaganym profilem przedstawimy kandydatom wybrane oferty.

Posiadamy certyfikat na prowadzenie działalności doradztwa personalnego - wpis pod numerem 14300.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji

klikając w przycisk aplikowania

Horyzont Doradztwo Personalne Sp. z o.o.
ul. Zwycięstwa 61/5
44-100 Gliwice
tel 032 775 57 12

www.horyzont.pl

Poznaj

Horyzont Doradztwo Personalne od 1997 roku działa na polskim rynku, w zakresie szeroko pojętego zarządzania zasobami ludzkimi. Domeną naszej działalności jest rekrutacja pracowników - kadry menadżerskiej, inżynierskiej i specjalistycznej. Od roku 2015 w projektach rekrutacyjnych regularnie i z powodzeniem stosujemy autorską Metodę Dopasowania do Stanowiska, której skuteczność doceniają nasi Klienci.

Poznaj stanowisko: Kierowca
Praca kierowcy polega na bezpiecznym transporcie ludzi lub towarów. Poza tym, pracownik ten wykonuje czynności mające na celu utrzymanie samochodu w dobrym stanie technicznym. Typ pojazdu przesądza o charakterze pracy kierowcy - inaczej wygląda praca kierowcy ciężarówki, inaczej autobusu, a inaczej taksówkarza. Zawód ten wiąże się z presją czasu i dużym zmęczeniem. ...
Praca Kierowca