Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca świętokrzyskie Kielce
Kierowca - magazynier

P.h.u.Linea Bottonex
Kielce
praca stacjonarna
4589 dni temu

Ogłoszenie numer: 166911, z dnia 2011-10-31

FIRMA ZNANA NA RYNKU POLSKIM W DYSTRYBUCJI DODATKÓW KRAWIECKICH BARDZO DOBREJ JAKOŚCI,ISTNIEJĄCA OD 15 LAT.

Miejsce pracy: Kielce

Opis stanowiska

  • wyjazdy służbowe z osobą towarzyszącą lub bez,
  • przyjmowanie,pakowanie i wydawanie towaru,
  • prace dodatkowe na terenie firmy.

Wymagania

  • posiadanie prawa jazdy kat.B ,
  • bardzo dobra orientacja w terenie,
  • doświadczenie min.3-letnie w prowadzeniu pojazdów na terenie Polski,
  • lojalność,dokładność w wykonywaniu powierzonej pracy.

Oferujemy

  • umowa o pracę na 1/2 etatu,
  • możliwość szkolenia na przedstawiciela handlowego.

Wynagrodzenie

Od 1000 do 1000 PLN