Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Kierowca - Magazynier

Winokolekcja

Reguły pod Warszawą

2 dni temu

Wiodący importer win, specjalizujący się w sprzedaży win wysokiej jakości poszukuje pracownika na stanowisko:

Kierowca - Magazynier
Miejsce pracy: Reguły pod Warszawą
Twoimi zadaniami będą:
 • pakowanie i kompletowanie zamówień,
 • przygotowanie paczek do wysyłki,
 • rozładunek dostaw,
 • utrzymywanie porządku w magazynie,
 • rozwożenie dostaw do klientów (samochodem dostawczym do 3.5 t),
 • sprawdzanie zgodności dostaw z fakturami.
Wymagania:
 • prawo jazdy kategorii B,
 • zaangażowanie i dokładność,
 • znajomość obsługi komputera,
 • znajomość topografii Warszawy i okolic,
 • mile widziane doświadczenie w pracy w magazynie,
 • samodzielność i odpowiedzialność w wykonywaniu obowiązków.
Oferujemy:
 • umowę o pracę,
 • prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport,
 • pracę w stabilnej, stale rozwijającej się firmie.
Klauzula informacyjna – rekrutacja Rolmex
Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Spółka Rolmex S.A. z siedzibą w Warszawie (02-604) przy ul. Olkuskiej 7, adres e-mail: rolmex@rolmexsa.pl.
W Spółce został powołany Inspektor Ochrony Danych, z którym można kontaktować się w każdej sprawie dotyczącej przetwarzania danych osobowych. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych: adres e-mail IOD@rolmexsa.pl; adres korespondencyjny ul. Olkuska 7, Warszawa (02-604).
Informujemy, że podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane przez Spółkę Rolmex S.A. w celach rekrutacyjnych na podstawie art. 221 § 1 Kodeksu Pracy (w zakresie danych wskazanych tym przepisem) oraz na podstawie zgody, tj. art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych).
Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być zewnętrzne spółki udzielające wsparcia administratorowi na zasadzie zleconych usług (usługi rekrutacyjne) z którymi zostały zwarte odpowiednie umowy powierzenia przetwarzania danych oraz upoważnieni pracownicy oraz współpracownicy administratora danych osobowych. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane przez czas trwania obecnego procesu rekrutacji, po zakończeniu którego zostaną bezpowrotnie usunięte, a w przypadku wyrażenia dodatkowej zgody - Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane również na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 2 lat, jednakże nie dłużej niż do czasu cofnięcia zgody.
Ma Pan/Pani prawo żądania dostępu do dotyczących Pana/Pani osoby danych osobowych (administrator zobowiązany jest do udzielenia informacji, czy przetwarza Pana/Pani dane osobowe), prawo ich sprostowania (w przypadku, gdy dane są nieprawidłowe lub niekompletne), usunięcia (prawo do bycia zapomnianym) lub ograniczenia przetwarzania (możliwe będzie ich przechowywanie) oraz do przenoszenia danych (w przypadkach wskazanych w art. 20 RODO). Może Pan/Pani cofnąć wyrażoną zgodę w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie wyrażonej przez Pana/Panią zgody przed jej cofnięciem.
Aby skorzystać z wyżej wymienionych praw, osoba, której dane dotyczą, powinna skontaktować się wykorzystując podane dane kontaktowe, z administratorem i poinformować go, z którego prawa i w jakim zakresie chce skorzystać.
Przysługuje ponadto Panu/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w przypadku, gdy przetwarzanie Pana/Pani danych będzie niezgodne z RODO.
Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, jednakże odmowa podania danych skutkować będzie pominięciem Pana/Pani kandydatury w procedurze rekrutacyjnej. Informujemy, że decyzje dotyczące procesu rekrutacji nie będą podejmowane w sposób zautomatyzowany.

Poznaj

Indykpol

Polski lider w produkcji wyrobów z mięsa indyczego posiadający biura w Warszawie, Olsztynie i Świebodzinie.

Poznaj stanowisko: Magazynier 
Magazynier to osoba, która jest wykonuje wszystkie czynności związane działalnością obiektu magazynowego - handlowego bądź przemysłowego, tj. przyjmuje towar na podstawie dokumentów dostawy, przygotowuje wysyłki, wystawia faktury, sprawdza zgodność dokumentów dostawy z dostarczonym towarem, przelicza towar, sprawdza terminy ważności dostarczonych towarów, zabezpiecza towar w magazynach i sukcesywne ...
Praca Magazynier