Kierowca / Pracownik magazynu
EURODRUT
Tarnowo Podgórne
pracownik fizyczny
pełny etat
umowa o pracę
5 dni temu

Ogłoszenie numer: 5176500, z dnia 2021-07-22

Firma EURODRUT z wieloletnim doświadczeniem na rynku, należy do największych firm w Polsce dystrybuujących przewody nawojowe do uzwajania silników elektrycznych, transformatorów, cewek i innych elementów indukcyjnych. Oprócz drutów oferujemy również wszelkie komponenty służące budowie lub regeneracji silników.

www.eurodrut.pl

Miejsce pracy: wielkopolskie / Tarnowo Podgórne

Opis stanowiska

  • dostarczanie klientom firmy EURODRUT zamówionych towarów
  • przyjmowanie towarów do magazynu i ich rozmieszczanie zgodnie z obowiązującymi zasadami
  • kompletowanie towarów według zamówienia oraz przygotowywanie wysyłek
  • kontrola zgodności stanów magazynowych
  • utrzymywanie porządku i czystości w magazynie

Wymagania

  • prawo jazdy kat. B
  • dobra organizacja pracy własnej
  • rzetelność i dokładność
  • uczciwość i lojalność
  • kultura osobista
  • umiejętność pracy w zespole
  • mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie
  • mile widziane doświadczenie w branży technicznej

Oferujemy

  • umowę o pracę
  • narzędzia pracy niezbędne do wykonywania powierzonych zadań
  • pracę w prężnie rozwijającej się polskiej firmie z przyjazną kulturą organizacyjną
  • możliwość rozwoju zawodowego

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.

Poznaj

EURODRUT SP. Z O.O. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

EURODRUT to firma z wieloletnim doświadczeniem w dystrybucji produktów branży elektrotechnicznej.