Kierowca samochodu dostawczego
Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Wrocław
4 dni temu
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/21/5952
OBOWIĄZKI:
Obsługa tras w wyznaczonym rejonie, doręczanie przesyłek, załadunek, transport i rozładunek towarów zgodnie z zamówieniem klienta. Miejsce pracy: ul. KRĘTA 10 m. U1, 50-233 WROCŁAW oraz wg zleceń na terenie całego kraju. Forma umowy: zlecenie ok 160 godzin miesiecznie, dyspozycyjnosć w godzinach od 6.00-do 6.00 Godziny pracy zgodne z charakterem pracy kierowcy. Termin umowy: Oferta w sali: F
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia: prawo jazdy kategoria - B

Wymagania inne:

Wykształcenie brak lub niepełne podstawowe staż pracy 2 miesiące prawo jazdy kat. B Praca na terytorium całego kraju w zależności od zleceń klientów, dyspozycyjność 7 dni w tygodniu

Miejsce pracy:

Wrocław

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

do 18,3 PLN

KONTAKT:
Sposób aplikowania:

za pośrednictwem urzędu

Adres:

Gliniana 20/22, 50-525 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie

Dane kontaktowe:

Sala F
00000000

Sposób kontaktu:

Wymagane dokumenty:

Brak danych.

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu