Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Kierowca w Transporcie Międzynarodowym kat. C+E

Hansa Sp. z o.o.

Słubice

99 dni temu

Ogłoszenie numer: 1926674, z dnia 2018-03-14

Ze względu na ciągły rozwój firmy - Firma HANSA Sp. z o.o. w Szczecinie

zatrudni osoby na stanowisku:

Miejsce pracy: lubuskie / Słubice

Opis stanowiska

  • Osoby będą odpowiedzialne za przewóz towarów - trasy na terenie UE

Wymagania

  • Prawo Jazdy kat C+E
  • Świadectwo kwalifikacji zawodowej / kurs na przewóz rzeczy
  • Aktualne badania lekarskie
  • Elektroniczna karta do tachografu cyfrowego
  • Komunikatywna znajomość jęz. niemieckiego / angielskiego - mile widziana

Oferujemy

  • Terminową wypłatę wynagrodzeń
  • 5 1 EUR ekwiwalent za pobyt w podróży służbowej
  • Zatrudnienie na umowę o pracę
  • Praca w systemie 2 tygodnie na 1
  • Trasa na terenie UE
  • System szkoleń dla pogłębiania kwalifikacji zawodowych
  • Nowoczesny tabor samochodowy

Poznaj

Hansa jest jedną z wiodących firm oferujących kompleksowe rozwiązania logistyczne w zakresie realizacji całościowych przewozów towarowych na terenie Europy. Naszą specjalnością jest logistyczna obsługa wyrobów papierniczych realizowana w oparciu o rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta gwarantujące bezproblemowe łączenie procesów produkcyjnych i procedur.

Na naszych stronach

www.hansa-logistic.eu wyjaśniamy, co robimy inaczej od innych, czym się wyróżniamy i co możemy uczynić dla Twojej firmy.

Poznaj stanowisko: Kierowca C+E

Kierowca z kategorią prawa jazdy C+E to osoba, która zawodowo prowadzi największe pojazdy o masie powyżej 3,5 tony z przyczepą. Mogą to być m.in. ciągniki siodłowe przystosowane do ciągnięcia naczep lub przyczep czy też samochody ciężarowe skrzyniowe. Odpowiada za transport towarów na dłuższych trasach, liczących często tysiące kilometrów i obejmujących przejazdy międzynarodowe. Do jego zadań zależy też opieka nad ...
Kierowca C+E Praca Kierowca C+E

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (714)
Wałbrzych (45)
Legnica (65)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (153)
Toruń (75)
Lubelskie:
Lublin (118)
Chełm (16)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (906)
Tarnów (30)
Nowy Sącz (38)
Mazowieckie:
Warszawa (1892)
Radom (64)
Płock (38)
Opolskie:
Opole (127)
Nysa (22)