Kierowca Zestawu Kontenerowego - Hakowiec

ZŁOMREX METAL Sp. z o.o.

Kielce

103 dni temu

Ogłoszenie numer: 1887092, z dnia 2018-01-10

COGNOR S.A. Oddział Złomrex we Wrocławiu specjalizujesię w handlu złomem stalowym, metali nieżelaznych, wyrobami z miedzi i jej stopów. Jest wiodącym dostawcą surowców do polskich oraz zagranicznych hut. Strukturę Oddziału tworzy kilkanaście Filii z zapleczem magazynowym oraz bazą techniczną i punkty skupu zlokalizowane na terenie całej Polski.

 

W związku z rozwojem Oddziałuposzukujemy pracowników na stanowisku:

Kierowca Zestawu Kontenerowego - Hakowiec

Miejsce pracy: świętokrzyskie / Kielce

 

Opis stanowiska

 • Prowadzenie pojazdów Spółki przeznaczonych do transportu złomu

 • Rozładunek i załadunek kontenerów

 • Lokalny charakter pracy (codzienne wyjazdy i przyjazdy do Oddziału)

 • Transport krajowy / stałe trasy

 • Weekendy w domu

Wymagania

 • Prawo jazdy kategorii C + E
 • Doświadczenie zawodowe
 • Karta kierowcy

Oferujemy

 • Umowę o pracę

 • Pakiet ubezpieczeń grupowych

 • Możliwość finansowania przez firmę niezbędnych szkoleń

 • Świadczenia w ramach ZFŚS (m.in. wczasy pod gruszą, premie świąteczne)

 • Zadbany technicznie tabor

 • Atrakcyjne i terminowo wypłacane wynagrodzenie (wysokość podstawy uzależniona od doświadczenia)

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm. ). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Poznaj

ZŁOMREX METAL Sp. z o.o.

Początek działalności sięga 1990 roku, kiedy powstało Przedsiębiorstwo Obrotu Surowcami Wtórnymi, przekształcone w 2002 roku w ZŁOMREX Sp. z o. o. W wyniku dalszego rozwoju firmy i pozyskiwania kolejnych podmiotów, powstała Grupa ZŁOMREX. Główną strategią była działalność w oparciu o utworzone platformy: – surowcową – produkcyjną – dystrybucyjną W 2009 roku nastąpiła zmiana nazwy ze ZŁOMREX S.A. na COGNOR S.A. oraz integracja wszystkich podmiotów do Grupy COGNOR. ZŁOMREX METAL Sp. z o. o. rozpoczął działalność w roku 2007, jako niezależny podmiot, przejmując działalność operacyjną w zakresie handlu zaopatrywania w surowce zakładów produkcyjnych należących do Grupy. Siedziba firmy mieści się w Poraju koło Częstochowy. Strukturę Spółki tworzy kilkanaście oddziałów z zapleczem magazynowym oraz bazą techniczną i tyle samo punktów skupu. Koordynacją działań zajmują się 2 biura handlowe w Poraju oraz we Wrocławiu. Od wielu lat specjalizujemy się przede wszystkim w handlu złomem stalowym, metali nieżelaznych, wyrobami z miedzi i jej stopów. Jesteśmy wiodącym dostawcą surowców do polskich oraz zagranicznych hut. Bogata oferta, rzetelna i profesjonalna obsługa oraz wieloletnie doświadczenie, przyczyniają się do ciągłego rozwoju naszej firmy.

Poznaj stanowisko: Kierowca C+E

Kierowca z kategorią prawa jazdy C+E to osoba, która zawodowo prowadzi największe pojazdy o masie powyżej 3,5 tony z przyczepą. Mogą to być m.in. ciągniki siodłowe przystosowane do ciągnięcia naczep lub przyczep czy też samochody ciężarowe skrzyniowe. Odpowiada za transport towarów na dłuższych trasach, liczących często tysiące kilometrów i obejmujących przejazdy międzynarodowe. Do jego zadań zależy też opieka nad ...
Kierowca C+E Praca Kierowca C+E

Podobne oferty

Rekrutują z Praca.pl