Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Kierownik Budowy / Kierownik Robót

MOLEWSKI Sp. z o.o.

Warmińsko-mazurskie

167 dni temu

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:
  • prowadzenie budowy w sposób zgodny z wiedzą i sztuką budowlaną, przepisami bhp  oraz prawem budowlanym,
  • nadzorowanie opracowań: harmonogramu realizacji, harmonogramu finansowego, PZJ wraz z planem kontroli i badań, planu bezpieczeństwa i ochrony zdrowia na budowie, planu zarządzania środowiskowego i planu organizacji robót,
  • koordynowanie robót prowadzonych przez siły własne i podwykonawców; odbiór prac i prowadzenie rozliczeń podwykonawców w oparciu o zawarte z nimi umowy,
  • sprawowanie bezpośredniego nadzoru nad realizacją robót,
  • kierowanie podległą jednostką organizacyjną.
Wymagania:
  • uprawnienia budowlane w specjalności instalacyjnej, konstrukcyjnej lub drogowo-mostowej
  • min. 2 letnie doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu budowy,
  • dobra znajomość,  MS Office, w szczególności MS Excel,
  • umiejętności szybkiego podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów,
  • znajomość podstawowych zasad ekonomii,
  • umiejętności negocjacyjne.

Poznaj

Poznaj stanowisko: Kierownik Budowy

Kierownik budowy jest to osoba czuwająca nad prawidłowym procesem realizacji budowy lub robót budowlanych. Pracownik ten reprezentuje wykonawcę. Podstawowe obowiązki kierownika budowy wymienione są w art. 22 PB, natomiast art. 23 PB określa jego prawa. Do podstawowych obowiązków kierownika budowy należy, m.in.: kontrola i nadzór nad prawidłową realizacją robót budowlanych (np. roboty ziemnie, ciesielskie, ...
Kierownik Budowy Praca Kierownik Budowy