Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Katowice
Kierownik budowy

ENERGOAPARATURA S.A.
Katowice
praca stacjonarna
5591 dni temu

Ogłoszenie numer: 56077, z dnia 2009-02-04

Energoaparatura SA jest firmą o ugruntowanej pozycji na rynku specjalistycznych usług budowlano-montażowych. Od przeszło 50 lat świadczy usługi w zakresie pomiarów, automatyki i sterowań, prac elektrycznych i teletechnicznych oraz instalacji Inteligentnego Budynku we wszystkich branżach przemysłu, gospodarce komunalnej i ochronie środowiska.

Miejsce pracy: Katowice

Opis stanowiska

  • Przygotowanie i organizacja budowy;
  • Kierowanie budową w sposób zgodny z projektem technicznym, pozwoleniem na budowę oraz przepisami prawa budowlanego;
  • Realizacja założeń kosztowych i terminowych budowy,

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (elektryczne) uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w branży elektrycznej
  • Doświadczenie na stanowisku Kierownika Budowy
  • Umiejętność zarządzania podległym zespołem i procesami budowlanymi
  • Samodzielność, kreatywność i zaangażowanie

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w prężnej firmie działającej od 1955r.
  • Możliwość rozwoju osobistego i zawodowego
  • atrakcyjne, motywacyjne warunki wynagrodzenia.