Kierownik ds. kontroli jakości

GOODWILL HUMAN Sp. z o.o.

Lesznowola

158 dni temu

Ogłoszenie numer: 2521761, z dnia 2019-07-02

Dla naszego klienta - największego polskiego producenta oraz eksportera produktów kosmetycznych poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko: Kierownik ds. Kontroli Jakości

Miejsce pracy: mazowieckie / Lesznowola

Opis stanowiska

  • Bieżące nadzorowanie jakości produktów
  • Analizowanie i kontrolowanie procesu produkcji
  • Współudział przy określaniu, wdrażaniu oraz nadzorowaniu działań korygujących oraz zapobiegawczych
  • Przeprowadzanie audytu produktu
  • Współudział przy rozpatrywaniu zewnętrznych reklamacji oraz wewnętrznych zakwestionowani

Wymagania

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie średnio zaawansowanym
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży FMCG
  • Umiejętność obsługi sprzętu kontrolno-pomiarowego zgodnie z zasadami dobrej praktyki laboratoryjnej
  • Znajomość narzędzi i podstaw rozwiązywania problemów
  • Znajomość dobrych praktyk produkcyjnych
  • Mile widziana znajomość powszechnie stosowanej normy ISO 9001:2008

Oferujemy

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie. Budżet: wynagrodzenie stałe w wysokości 10 000 - 12 000 zł + premia miesięczna do 30% wynagrodzenia stałego
  • Niezbędne narzędzia pracy(samochód, laptop, telefon)
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (możliwość również współpracy B2B)
  • Stanowisko pełne wyzwań zawodowych
  • Możliwość awansu i podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Wynagrodzenie

Od 10000 do 12000 PLN

Poznaj

GOODWILL HUMAN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Kierownik kontroli jakości jest odpowiedzialny za kontrolę przestrzegania standardów jakości w obrębie wszystkich działań produkcyjnych przedsiębiorstwa. Kierownik opracowuje wewnętrzne procedury i normy, mające zapewnić jak najwyższy poziom wydajności pracowników i najwyższą jakość oferowanych produktów, a także kontroluje rzetelne wypełnianie tychże. Kierownik nadzoruje i koordynuje prace podległego zespołu ...
Praca Kierownik Kontroli Jakości