Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Lubuskie Zielona Góra
Kierownik ds. Sprzedaży i Marketingu

ONTP.NET Sp. z o.o.
Zielona Góra
praca stacjonarna
4760 dni temu

Ogłoszenie numer: 144924, z dnia 2011-05-06

Jesteśmy dynamiczną firmą informatyczną. Specjalizujemy się w budowie kompleksowych rozwiązań informatycznych i telekomunikacyjnych pod wynajem dla przedsiębiorstw.

Naszymi produktami są:

  • Oprogramowanie w formie wynajmu
    • dla branży TSL (Transport Spedycja Logistyka)
    • dla Call Center
    • Plan Zajęć dla Uczelni Wyższych
    • CRM (dla firm świadczących serwis)
    • Help Desk
  • Serwery telekomunikacyjne (Centrale telefoniczne)
  • Usługi programistyczne Java EE (JBoss)
  • Usługi serwisu IT (Stałe umowy utrzymania)

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Zielona Góra

Opis stanowiska

  • Budowa marketingu firmy i produktów
  • Udział przy opracowaniu materiałów i definiowaniu kampanii reklamowych
  • Organizacja Działu Sprzedaży i Marketingu
    • kanały sprzedaży internet, telefon
    • definiowanie planów sprzedaży
    • definiowanie premii od sprzedaży
    • budżet działu marketingu i sprzedaży (w zależności od efektów, ale bez ograniczeń)

Wymagania

  • Osoba z wizją sprzedaży i budowy wizerunku w internecie
    • portale społecznościowe (np. facebook)
    • Google AdWords
    • kampanie telefoniczne, faksowe
  • Przyszły szef działu (bez ograniczeń, co do wielkości działu i ilości osób)
  • Prawo jazdy kat. B
  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego.
  • Osoba mająca nawet nietypowe propozycje, które po akceptacji będzie można wdrożyć w życie.

Oferujemy

  • Umowa zlecenie, umowa o pracę na cały etat, umowa o pracę na część etatu.
  • Możliwe zlecenie dla firmy, telepraca.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie bez górnych ograniczeń (zależne od wyników sprzedaży).
  • Możliwa opcja na akcje po wyjściu na NewConnect lub GPW.