Kierownik ds. Sprzedaży w Hotelu (k/m)

Orbis S.A.

Gdańsk

12 dni temu

Grupa Hotelowa Orbis to największa sieć hoteli w Polsce i w Europie Wschodniej, oferująca ponad 22 000 pokoi w 136 hotelach. Orbis jest wyłącznym licencjodawcą marek Accor w 16 krajach: w Bośni i Hercegowinie, Bułgarii, Chorwacji, Czarnogórze, Czechach, Estonii, na Litwie, Łotwie, w Macedonii, Mołdawii, Polsce, Rumunii, Serbii, Słowacji, Słowenii i na Węgrzech. Hotele działają pod markami Sofitel, MGallery, Pullman, Novotel, Mercure, ibis, ibis Styles i ibis budget. Rozpoznawalne na świecie marki gwarantują wysoką jakość usług w hotelach o zróżnicowanym standardzie, od luksusowych 5-gwiazdkowych po ekonomiczne, 1-gwiazdkowe. Od 1997 roku Orbis S.A. jest notowany na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Novotel Gdańsk Centrum

Poszukuje kandydata/tki na stanowisko:

Kluczowe obowiązki:
  • planowanie i prowadzenie działań sprzedażowych na rzecz hotelu,
  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów, prowadzenie negocjacji, przygotowywanie ofert,
  • utrzymywanie dobrych relacji z aktualnymi klientami hotelu, bieżące monitorowanie wyników sprzedaży.
Oczekiwania  wobec kandydatów:
  • sprecyzowana koncepcja sprzedaży dla hotelu,
  • doświadczenie w sprzedaży i znajomość rynku trójmiejskiego będzie atutem (doświadczenie na stanowisku kierowniczym nie jest wymagane),
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • wysoko rozwinięte umiejętności organizacyjne,
  • umiejętność koordynacji pracy nad wieloma projektami jednocześnie w warunkach podwyższonego stresu,
  • wykształcenie wyższe,
  • łatwość nawiązywania i podtrzymywania relacji,
  • zaangażowanie, kreatywność, dyspozycyjność.
Oferujemy:
  • pracę w prestiżowym hotelu, w profesjonalnym zespole,
  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu w największej sieci hoteli w Polsce i Środkowo-Wschodniej Europie,
  • możliwość rozpoczęcia kariery międzynarodowej w strukturach sieci ACCOR,
  • szkolenia podnoszące umiejętności zawodowe,
  • szereg benefitów socjalnych, w tym prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport.
KONTAKT:

Ref.nr: SM/260719/NGC
www.hotelovekariery.pl

Poznaj

Orbis S.A.

Grupa Hotelowa Orbis to największa sieć hoteli w Polsce i kilkunastu krajach Europy Wschodniej, strategicznym inwestorem jest AccorHotels. Działamy pod rozpoznawalnymi markami hotelowymi: Sofitel, Pullman, MGallery, Novotel, Mercure, Adagio, ibis, ibis Styles i ibis budget. Zaaplikuj już dziś i dołącz do naszego zespołu!

Poznaj stanowisko: Kierownik ds. Sprzedaży
Kierownik ds. Sprzedaży to osoba, która zarządza zespołem sprzedaży. Do podstawowych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: analiza raportów i prognoz dotyczących rynku i weryfikacja planów sprzedaży, tworzenie strategii sprzedaży firmy, poszukiwanie nowych rynków zbytu, nadzór nad prawidłowością zawieranych umów oraz sporządzanie raportów, realizacja powierzonych planów ...
Praca Kierownik ds. Sprzedaży