Zobacz więcej ofert pracy

Kierownik ds. windykacji

ONEY FINANCE
Warszawa
praca stacjonarna
1967 dni temu

Ogłoszenie numer: 2190196, z dnia 2018-12-20

Jesteśmy ambitnym start-upem, który wkrótce uruchamia działalność pożyczkową opartą na najnowocześniejszych technologiach. Dzięki silnemu inwestorowi (Oney Bank) i wartościom, które nam przyświecają, mamy zamiar zbudować dla Klientów platformę z najnowocześniejszą i bardzo atrakcyjną ofertą na rynku. Firmę buduje grupa pasjonatów fintech o szerokiej wiedzy merytorycznej w obszarze finansów, w szczególności Consumer Finace. Lubimy mieć pozytywny wpływ na to, co się dzieje wokół nas! Dołącz do nas jako:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Implementacja strategii windykacyjnej portfela pożyczek gotówkowych – zarządzanie procesem odzyskiwania   należności od miękkiej windykacji po współpracę z partnerami zewnętrznymi oraz kancelariami prawnymi.
  • Opracowywanie i wdrażanie procesów windykacyjnych
  • Wdrożenie procedur i standardów pracy nad należnościami spółki
  • Bieżąca współpraca z zewnętrznymi call centre
  • Zarządzanie różnymi formami sprzedaży długu
  • Wyznaczanie celów, bieżące monitorowanie stanu należności i raportowanie efektywności prowadzonych działań windykacyjnych

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie w pracy na wskaźnikach, najchętniej w firmie pożyczkowej lub windykacyjnej w obszarze dochodzenia należności
  • Znajomość Excel na poziomie zaawansowanym
  • Umiejętność koordynowania wielu procesów
  • Relacyjność niezbędna w kontaktach z Partnerami biznesowymi
  • Dobra organizacja pracy własnej
  • Znajomość przepisów prawnych oraz narzędzi i procedur związanych z procesem dochodzenia należności
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia
  • Prace w dynamicznie rozwijającym się start-upie
  • Realny wpływ na działania spółki
  • Miła atmosferę pracy
  • Świadczenia socjalne