Praca.pl Praca śląskie Tychy Kierownik ds. Spedycji Krajowej Tychy
Kierownik Działu Dystrybucji Drobnicy Krajowej

Geis PL Sp. z o.o.
Tychy
praca stacjonarna
3383 dni temu

Geis PL Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Tychy

Zadania:
  • Zarządzanie działem dystrybucji krajowej i jego rozwój
  • Realizacja założeń budżetowych stawianych przed działem
  • Zapewnienie profesjonalnej obsługi klientów firmy
  • Utrzymywanie i rozwój współpracy z podwykonawcami firmy
  • Wykształcenie wyższe (mile widziane kierunkowe)
  • Min 2 lata doświadczenia na stanowisku kierowniczym w branży TSL
  • Min 4 lata doświadczenia w spedycji krajowej drobnicowej
  • Znajomość j. obcych (j. angielski i/lub j. niemiecki)
  • Dobra znajomość rynku, zagadnień i procedur związanych z drobnicowymi przewozami drogowymi
  • Stanowisko wymagające operatywności, zaangażowania, odpowiedzialności, sumienności, radzenia sobie z sytuacjami stresowymi pod presją czasu, umiejętności analitycznych, umiejętności pracy w grupie oraz organizacji pracy w zespole
Od kandydatów na powyższe stanowisko oczekujemy:
  • Doświadczenia w zarządzaniu zespołem spedytorów
  • Doświadczenia w dziale spedycji (dyspozycji) drobnicy krajowej
  • Bardzo dobrej umiejętności planowania i organizowania pracy własnej i podległego zespołu
  • Umiejętność działania pod presją czasu
  • Dobrej znajomości programów MS Office (Excel, Word)
  • Dobrej znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
Oferujemy:
  • umowę o pracę na pełen etat
  • przyjazną atmosferę w firmie
  • samodzielność w działaniu
  • motywacyjny system wynagrodzeń
  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej organizacji