Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Kierownik Działu Kontrolingu

Gravet Consulting Sp. z o.o.

Działdowo

4 godz. temu

Gravet Consulting Sp. z o.o. działa z sukcesem na rynku doradztwa personalnego od 1995 r.

Dla firmy z kapitałem zagranicznym, działającej w ramach międzynarodowego holdingu, producenta wysokiej jakości opakowań do ekskluzywnych produktów kosmetycznych, poszukujemy zaangażowanej i samodzielnej osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Działdowo
Nr ref.: KDC/19

Zakres zadań:

  • Opracowanie strategii kontrolingowej.
  • Nadzór nad terminowym sporządzaniem budżetów, raportów, sprawozdań i informacji m.in. dla organów spółki.
  • Opracowanie i kontrola opłacalności planowanych przedsięwzięć inwestycyjnych.
  • Analiza struktury kosztów i ich optymalizacja.
  • Analiza rentowności wyrobów i procesów produkcyjnych.
  • Zarządzanie pracą kilkuosobowego działu kontrolingu.

Oczekiwania wobec Kandydata/tki:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe, preferowane z zakresu finansów lub ekonomii.
  • Minimum 5-letnie doświadczenie w obszarze kontrolingu w firmie produkcyjnej.
  • Wiedza z zakresu regulacji prawnych normujących obszar finansów i kontrolingu.
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego ze względu na częste kontakty i wyjazdy zagraniczne w ramach międzynarodowego holdingu, znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem.
  • Bardzo dobra znajomość obsługi pakietu MS Office (szczególnie Excel) oraz systemów klasy ERP.
  • Umiejętność analitycznego myślenia.
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz podległego zespołu.

Pracodawca oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie posiadającej oddziały na całym świecie.
  • Możliwość dynamicznego rozwoju zawodowego poprzez udział w szkoleniach menadżerskich.
  • Bogaty pakiet benefitów dla pracownika i jego rodziny.

Kandydatów zainteresowanych powyższą ofertą zapraszamy do przesyłania CV za pomocą przycisku: APLIKUJ TERAZ.

Dziękując za zainteresowanie naszą ofertą informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi Kandydatami

Prosimy o przeczytanie naszej Polityki Prywatności znajdującej się na stronie www.gravet.com.pl/praca oraz zamieszczenie w dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i wprowadzenie ich do bazy danych firmy Gravet Consulting Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi, ul. Sienkiewicza 13, w celu przedstawienia mi ofert zatrudnienia, zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych. Jednocześnie potwierdzam zapoznanie się z Polityką Prywatności firmy Gravet Consulting Sp. z o.o., zostałem/zostałam poinformowany/na o celu i sposobie przetwarzania moich danych osobowych, okresie ich przechowywania oraz przysługujących mi prawach.”

Poznaj

Gravet Consulting Sp. z o.o. od 1995 r. współpracuje z firmami z różnych branż w zakresie doradztwa personalnego. Realizujemy projekty na terenie całej Polski i za granicą, opierając się na najwyższych standardach działania.
Ponieważ z
doświadczenia wiemy, że o pozycji firmy na rynku, jej sukcesach i porażkach decydują ludzie, postanowiliśmy wyspecjalizować się w kompleksowych usługach wspierających organizacje w znalezieniu skutecznych pracowników na wybrane stanowiska oraz ocenie potencjału kandydatów i osób już zatrudnionych.
Podstawowe obszary działania Gravet Consulting to: rekrutacja pracowników metodą poszukiwań bezpośrednich (direct search), w szczególności na stanowiska kierownicze (executive search) i specjalistyczne; selekcja; ocena kompetencji, potencjału i zbieżności osobowości kandydata lub pracownika z kulturą organizacyjną firmy; assessment i development center; doradztwo zawodowe / doradztwo kariery; outsourcing procesów rekrutacyjnych; outplacement indywidualny.

Poznaj stanowisko: Kierownik ds. Controllingu

Główne zadanie kierownika do spraw controllingu to udział w tworzeniu, i nadzorowanie realizacji planów finansowych. Stanowisko funkcjonuje głównie w branży bankowości i doradztwa finansowego. Specjalnie powołany do opracowywania planów finansowych zespół pracowników działa w ścisłej współpracy z kierownikiem ds. controllingu, nadzoruje on także analizę zysków i strat ...
Kierownik ds. Controllingu Praca Kierownik ds. Controllingu

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest Gravet Consulting Sp. z o.o..

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (683)
Wałbrzych (66)
Legnica (99)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (242)
Toruń (143)
Lubelskie:
Lublin (246)
Chełm (48)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (811)
Tarnów (103)
Nowy Sącz (94)
Mazowieckie:
Warszawa (2107)
Radom (169)
Płock (74)
Opolskie:
Opole (228)
Nysa (80)