Kierownik Działu Łańcucha Dostaw (zakupy i logistyka)
Norautron Electronics Sp. z o.o.
Zduńska Wola
kierownik/koordynator / menedżer
pełny etat
umowa o pracę
2 dni temu

Grupa Norautron, będąca częścią grupy kapitałowej EMBRON, jest producentem elementów elektronicznych i elektromechanicznych, założoną w 1989 roku. Oferujemy klientom elastyczne i efektywne kosztowo usługi, które pomagają zwiększyć ich konkurencyjność. Grupa Norautron zajmuje się projektowaniem, testowaniem, prototypowaniem, produkcją płytek PCBA i okablowania wraz z montażem elektromechanicznym. Jesteśmy zaufanym partnerem dla wielu globalnych firm. Siedziba firmy Norautron w Norwegii znajduje się w Horten, 80 km na południe od Oslo.

Miejsce pracy: Zduńska Wola
Zakres zadań
  • Planowanie i realizowanie procesu dostaw materiałów i komponentów do produkcji
  • Organizacja i nadzór dostaw produktów do klientów
  • Ocena wskaźników efektywności działania i ich ciągłe usprawnianie
  • Optymalizacja procesów zakupowych i logistycznych w łańcuchu dostaw
  • Zarządzanie zapasami firmy i utrzymywanie ich na minimalnym poziomie
  • Zarządzanie podległym zespołem zakupowym i logistycznym
Wymagania
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku kierowniczym w obszarze zakupów, logistyki, produkcji lub na samodzielnym stanowisku specjalistycznym w wymienionych obszarach
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Znajomość procesów związanych z zamówieniami zakupu, transakcjami magazynowymi, rozliczeniami i fakturami
  • Znajomość systemu ERP i bardzo dobra znajomość Microsoft Excel
  • Znajomość branży elektronicznej będzie dodatkowym atutem
Oferujemy
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Ubezpieczenie medyczne oraz pakiet socjalny
Prosimy o dopisanie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora – Norautron Electronics Sp. Z o.o. w celu udziału w przyszłych rekrutacjach prowadzanych przez tą spółkę bądź inne spółki powiązane z Administratorem.

Informacja na temat przetwarzania danych: link.

Poznaj