Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Katowice
KIEROWNIK DZIAŁU PLANOWANIA I STEROWANIA PRODUKCJĄ

BGH Polska Sp. z o.o.
Katowice
praca stacjonarna
5962 dni temu

Ogłoszenie numer: 39375, z dnia 2008-01-31

specjalizująca się w produkcji stali wysokostopowych poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Katowice

Nr Ref.: plan2/08

Opis stanowiska

- prowadzenie działu planowania i sterowania produkcją, - tworzenie miesięcznych oraz tygodniowych planów walcowania, - określanie wydajności i obłożenia urządzeń, - analiza oraz przygotowywanie zadań produkcyjnych poszczególnych działów produkcji, - dokonywanie zmian programów produkcyjnych w zależności od zaistniałych okoliczności, - doskonalenie procesów produkcji oraz systemu planowania i rozliczenia produkcji

Wymagania

- wykształcenie wyższe techniczne, - conajmniej 2-letnie doświadczenie w pracy przy planowaniu produkcji - mile widziane znajomość języka niemieckiego lub angielskiego

Oferujemy

- dobrą pracę - profesjonalny system szkoleń - atrakcyjne wynagrodzenie