Najnowsze oferty pracy

  • Kierownik Służby Pięter

    Hotele SPA Dr Irena Eris   Krynica-Zdrój    praca stacjonarna   za 2 dni wygasa
    kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat
    7 dni
    Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za: Organizowanie i koordynowanie pracy Działu Służby Pięter; Utrzymanie oraz nadzór nad czystością pokoi, biur oraz pomieszczeń ogólnodostępnych; Efektywne zarządzanie stanami magazynowymi; Sprawność techniczną powierzonego sprzętu; Szkolenie...
Praca.pl Praca Mazowieckie Raszyn Koordynator Obsługi Pięter Raszyn
Kierownik Działu Służby Pięter – Housekeeping Manager

Centrum Konferencyjne Falenty
Raszyn, Raszyn-Falenty
praca stacjonarna
1715 dni temu

Miejsce pracy: Raszyn-Falenty
Obowiązki na stanowisku pracy:
  • Koordynowanie i kontrola pracy w dziale służby pięter
  • Systematyczne szkolenia, nadzór merytoryczny nad zespołem
  • Planowanie pracy własnej i zespołu
  • Współpraca z firmami zewnętrznymi : pralnia, dostawcy chemii
  • Dbałość o atmosferę w pracy
  • Bieżąca inwentaryzacja stanów magazynowych m.in. pościeli, wyposażenie pokoi
  • Współpraca z innymi działami firmy
Wymagania:
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołami
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata
  • Dobra organizacja pracy
  • Zmysł estetyczny i dokładność
  • Wysoka kultura osobista
Oferujemy:
  • Umowę o pracę
  • Pracę w przyjaznej atmosferze
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Central Fund of Immovables Sp. z o.o. z siedzibą w 90-312 Łódź, Pl. Zwycięstwa 2, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do firmy Central Fund of Immovables Sp. z o.o. z siedzibą w 90-312 Łódź, Pl. Zwycięstwa 2 (Pracodawca), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:
1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Central Fund of Immovables Sp. z o.o. z siedzibą w 90-312 Łódź, Pl. Zwycięstwa 2
2) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r.
3) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres trwania rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
4) Posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody.
5) Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
6) Podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa a w pozostałym zakresie jest dobrowolne.