Praca.pl Praca śląskie Katowice Kierownik ds. Spedycji Międzynarodowej Katowice
Kierownik Działu Spedycji Międzynarodowej Drobnicowej

ROHLIG SUUS Logistics SA
Katowice
praca stacjonarna
1254 dni temu
Miejsce pracy: Katowice

Od 30 lat dostarczamy naszym klientom efektywne rozwiązania
w zakresie zarządzania logistyką i globalnymi łańcuchami dostaw.
Zatrudniamy ponad 1700 pracowników w 30 oddziałach w Polsce i Europie.
Nasze wartości to innowacyjność, partnerstwo i ciągłe doskonalenie się.

Zadania:
  • Kierowanie pracą zespołu 14 spedytorów
  • Opracowanie i realizacja założeń budżetowych
  • Optymalizacja procesów i kosztów spedycyjnych, negocjacje cenowe
  • Podtrzymywanie i budowa dobrych relacji z Klientami i podwykonawcami
  • Nadzór nad rozwojem i organizacją transportów PTL
  • Koordynowanie i optymalizacja międzynarodowych linii drobnicowych
  • Wspieranie działu sprzedaży w rozwoju Klientów
  • Dbanie o wysoką jakość usług transportowych oferowanych Klientom
Oczekiwania:
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie spedycyjnej lub transportowej
  • Znajomość rynku transportowego oraz zagadnień związanych z przewozami drobnicowymi
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodną konwersację z klientami
  • Umiejętność negocjacji z dostawcami i klientami
Korzyści dla Ciebie:
  • Koleżeńska, partnerska atmosfera w pracy
  • Opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta sportowa
  • Umowa o pracę
  • Szeroka baza szkoleń
  • Dofinansowanie do wypoczynku i do nauki języka angielskiego
  • Realne perspektywy awansu np. poprzez udział w rekrutacjach wewnętrznych
  • Możliwość dodatkowego wynagrodzenia w przypadku polecenia do pracy znajomych
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ROHLIG SUUS Logistics SA z siedzibą w Warszawie (02-235), przy ul. Równoległej 4A, moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji w celu realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dn. 27 kwietnia 2016 r.