Kierownik Działu Zaopatrzenia

Global Control 5 S.A.

Gdańsk

3 dni temu

Atmosferę pracy tworzą niezwykli ludzie
Dołącz do zespołu Global Control 5 S.A.
na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdańsk

Cel stanowiska: Zarządzanie, planowanie i realizacja procesów zakupowych i magazynowych w organizacji, w celu zapewnienia materiałów potrzebnych do produkcji oraz innych produktów niezbędnych dla funkcjonowania firmy.

Zakres obowiązków:
  • Kierowanie bieżącą pracą podległych pracowników, odpowiedzialność za planowanie zasobów, dobór i rozwój pracowników, motywację oraz realizacja innych odpowiedzialności i zadań menedżerskich
  • Projektowanie i wdrażanie procesów i procedur w macierzystym obszarze odpowiedzialności
  • Planowanie i realizacja założeń budżetu zakupów
  • Planowanie i realizacja zakupów oraz rozwój sieci dostawców
  • Planowanie, zarządzanie, realizacja działań wynikających z analizy rynku komponentów elektronicznych wykorzystywanych do produkcji
  • Planowanie i koordynacja dostaw oraz organizacja spedycji materiałów i towarów handlowych
  • Nadzór merytoryczny nad pracą zespołu magazynu
Wymagania:
  • Wykształcenie licencjackie lub inżynierskie
  • Minimum 5 lat doświadczenia w zakupach
  • Minimum 3 lata doświadczenia w branży elektronicznej
  • Posiadanie wiedzy z zakresu zakupów  i zarządzania magazynem
  • Znajomość systemu ERP
  • Znajomość przepisów niezbędnych do prowadzenia procesów zakupowych, przetargów, itp.
  • Wysokie umiejętności negocjacyjne
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (B2)
  • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
Mile widziane będzie:
  • Doświadczenie w zarządzaniu budżetem zakupów powyżej 5 mln PLN
  • Znajomość systemu SAP
Oferujemy:
  • Umowę o pracę
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i zaangażowania
  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole nad produktami, oferowanymi na całym świecie
  • Szkolenia i rozwój umiejętności zawodowych
  • Nowoczesne i przyjazne środowisko pracy
  • Możliwość skorzystania z pakietu benefitów firmowych – prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie na życie

Oferty prosimy kierować za pomocą przycisku APLIKUJ

Uwaga!!! Prosimy o dodanie do CV oraz podpisanie klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych, zamieszczonej poniżej

KLAUZULA ZGODY

1. Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Global Control 5 S.A. z siedzibą w Warszawie (02-134), przy ul. 1-go Sierpnia 6, moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji w celu realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych z dn. 27 kwietnia 2016 r. Oświadczam również, że zostałem/zostałam poinformowany/poinformowana o prawie do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. i/lub*
2. Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Global Control 5 S.A. z siedzibą w Warszawie (02-134), przy ul. 1-go Sierpnia 6, moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji na potrzeby przyszłych rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych z dn. 27 kwietnia 2016 r. Oświadczam również, że zostałem/zostałam poinformowany/poinformowana o prawie do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Poznaj

Jesteśmy dostawcą zaawansowanych technologicznie rozwiązań z zakresu automatyki budynkowej. GC5 tworzą specjaliści, którzy od lat profesjonalnie zajmują się zaawansowanymi systemami BMS. Nasze produkty dostarczamy i wdrażamy na całym świecie.