Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy
Kierownik Hospicjum Domowego
FUNDACJA ŚLĄSKIE HOSPICJUM DLA DZIECI
Tychy
kierownik/koordynator
65 dni temu

Fundacja Śląskie Hospicjum dla Dzieci Świetlikowo, działająca od ponad 12 lat na rzecz nieuleczalnie chorych dzieci, jest jedną z największych i najbardziej znanych organizacji pożytku publicznego opiekującą się chorymi dziećmi w województwie śląskim.

 

Chcemy dodawać życia dniom, nawet jeżeli dni nie można już dodać do życia"

Działający w Hospicjum Domowym lekarze, pielęgniarki, fizjoterapeuci, psycholodzy oraz pracownicy socjalni opiekują się przez 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu nieuleczalnie chorymi dziećmi, obarczonymi ryzykiem przedwczesnej śmierci, w ich rodzinnych domach na terenie całego województwa śląskiego. Pod opiekę hospicjum trafiają dzieci w sytuacji, gdy lekarze w szpitalu wykorzystali już wszystkie możliwości, dalsze leczenie niesie coraz więcej cierpienia a dziecko i rodzice chcą wrócić do domu. Do domu, do własnego łóżeczka i zabawek. Z daleka od hałasu szpitalnego, w ramiona swoich najbliższych. Bo w domu dzieci mniej się boją…

Drugim obszarem działalności Fundacji jest opieka nad nieuleczalnie chorymi dziećmi w Centrum Opieki Dziennej, czyli w takim „specjalistycznym przedszkolu”, prowadzimy również Hospicjum Perinatalne.

 

Do naszego zespołu Hospicjum Domowego poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Kierownik Hospicjum Domowego
Miejsce pracy: Tychy

Stanowisko jakie proponujemy to połączenie pracy jako eksperta w dziedzinie opieki paliatywnej, zarządzania zespołem oraz misji zorientowanej na działania społeczne.

 

Zapraszamy do Aplikowania wszystkich, którzy czują, że chcą pomagać innym oraz wspierać tych, którzy na co dzień opiekują się nieuleczalnie chorymi dziećmi, organizując im pracę w przyjaznej, choć wymagającej atmosferze.

 

Do głównych zadań Kierownika będzie należało:
 • Zarządzanie zespołem Hospicjum Domowego (zespół pielęgniarski, lekarski, psychologowie, fizjoterapeuci, pracownik socjalny)
 • Organizacja pracy w taki sposób, aby zapewnić w kontrakcie z NFZ ciągłość wizyt i bieżącą opiekę medyczną
 • Zapewnienie zaangażowania i dobrej atmosfery w pracy
 • Bieżący nadzór nad rozliczeniami NFZ oraz dokumentacją medyczną oraz grafikami zespołu medycznego HD
 • Współpraca bezpośrednia i bieżąca z Zarządem Fundacji celem zapewnienia wysokich standardów pomocy chorym dzieciom oraz ich rodzinom
Od kandydatów oczekujemy
 • Wyższego wykształcenia medycznego
 • Znajomości procedur medycznych w zakresie opieki paliatywnej
 • Umiejętności zarządzania zespołem
 • Umiejętności dobrej komunikacji zarówno w zespole jak i z pacjentami i ich rodzinami
 • Odpowiedzialności zawodowej
 • Wysoko cenimy co najmniej 2-letnie doświadczenie w opiece paliatywnej

Podobne oferty