Zobacz więcej ofert pracy

Kierownik hurtowni farmaceutycznej

Klient portalu Praca.pl
Szczecin
praca stacjonarna
1735 dni temu

Ogłoszenie numer: 2597827, z dnia 2019-08-08

Nasz klient jest dostawcą hurtowym i konsultantem zaopatrzenia w produkty farmaceutyczne od roku 2007. Jako międzynarodowa firma zajmująca się hurtową sprzedażą leków skupia się na imporcie i eksporcie do przemysłu farmaceutycznego, szpitali i organizacji badań klinicznych na całym świecie. Dostarcza leki na całym świecie dzięki szerokiej gamie sieci dostaw produktów do użytku ludzkiego i weterynaryjnego.

Dla zagranicznego klienta poszukujemy kandydata na stanowisko kierownika hurtowni farmaceutycznej.

Miejsce pracy: Szczecin

Opis stanowiska

  • kontrola systemu jakości
  • zarządzanie hurtownią
  • prowadzenie dokumentacji w zakresie obrotu hurtowego produktami leczniczymi
  • kontrola jakości szkoleń pozostałych pracowników
  • koordynacja i niezwłoczne przeprowadzania czynności związanych z wycofaniem i wstrzymywaniem produktów leczniczych
  • zapewnianie efektywnego załatwiania reklamacji
  • zapewnienie, że dostawcy, odbiorcy, zleceniobiorcy i zleceniodawcy są uprawnieni do wykonywanych czynności
  •  pisemne zatwierdzanie zlecenia podwykonawcom działań, które mogą mieć wpływ na GDP
  •  przeprowadzanie kontroli wewnętrznych według ustalonego programu i zapewnienie wprowadzania odpowiednich środków naprawczych i zapobiegawczych
  •  podejmowanie decyzji w sprawie utylizacji produktów leczniczych: zwróconych, niespełniających wymagań jakościowych, wycofanych lub sfałszowanych
  • zatwierdzanie zwrotów do zapasów przeznaczonych do sprzedaży lub zbycia

Wymagania

  • wykształcenie wyższe farmaceutyczne oraz prawo do wykonywania zawodu farmaceuty
  • min. 2-letni staż pracy w hurtowni farmaceutycznej lub w aptece
  • kandydat nie może być: kierownikiem w hurtowni farmaceutycznej produktów leczniczych weterynaryjnych lub kierownikiem hurtowni farmaceutycznej handlującej wyłącznie gazami medycznymi (np. tlenem, azotem); a także kierownikiem apteki, działu farmacji szpitalnej, punktu aptecznego lub zakładu leczniczego dla zwierząt
  • kandydat będący członkiem Izby Aptekarskiej musi mieć wystawioną opinię okręgowej Izby Aptekarskiej na swój temat
  • wymagana jest znajomość języka angielskiego na bardzo dobrym poziomie oraz znajomość słownictwa fachowego w celu stałego kontaktu z anglojęzycznym pracodawcą
  • bardzo dobra znajomość przepisów Prawa Farmaceutycznego i Dobrej Praktyki Dystrybucyjnej

Oferujemy

  • stałe zatrudnienie i możliwość pracy na pełny etat
  • możliwość rozwoju i zdobywania doświadczenia na stanowisku kierowniczym
  • atrakcyjne wynagrodzenie