Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Kierownik Kelnerów

HOTEL ZIMOWIT

Rzeszów

16 dni temu

Trzygwiazdkowy Hotel Zimowit poszukuje osoby na stanowisko :

Opis stanowiska
  • nadzór pracy kelnerów
  • dbanie o standardy i jakość świadczonych usług
  • zapewnienie efektywnej organizacji pracy
Wymagania
  • min. 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • wykształcenie min. średnie, preferowane gastronomiczne
  • duża motywacja do pracy
  • umiejętność pracy z ludźmi
  • dyspozycyjność praca zmianowa

Oferujemy

  • możliwość rozwoju zawodowego
  • umowę o pracę
Poznaj stanowisko: Kelner / Kelnerka
Kelner / Kelnerka to osoba, która obsługuje klientów w restauracjach, kawiarniach, barach, pubach i innych lokalach gastronomicznych, a także gości na przyjęciach, bankietach, koktajlach i innych imprezach. Do głównych obowiązków tego pracownika należy, m.in.: właściwe nakrycie stołu, ustawienie wszystkich naczyń i sztućców zgodnie z zasadami savoir vivre, wybór stolika i zaprowadzenie do niego ...
Praca Kelner / Kelnerka