Kierownik Kontroli Jakości

RADPOL S.A.

Ciechów

27 dni temu

Poszukujemy kandydatów do pracy w Dziale Kontroli Jakości, w segmencie Elektro&Tech na stanowisko Kierownik Kontroli Jakości.

Miejsce pracy: Ciechów

Główny cel stanowiska:

Kontrola i zarządzanie jakością

Podstawowe zadania i obowiązki:
  • Zarządzanie działem jakości,
  • Opracowanie , doskonalenie i rozwój systemu kontroli jakości,
  • Nadzór i monitorowanie bieżącej sytuacji jakościowej,
  • Nadzorowanie reklamacji wyrobów, analiza informacji, podejmowanie działań związanych ze zgłoszeniem nieprawidłowości,
  • Nadzorowanie sprzętu, urządzeń pomiarowych (legalizacja),
  • Współpraca z pozostałymi działami firmy w celu optymalnego wdrożenia produktu,
  • Szkolenie pracowników z zakresu jakości,
  • Przeprowadzanie bieżących audytów jakości, tworzenie i aktualizacja planów kontroli,
  • Raportowanie wniosków jakościowych do Dyrekcji,
  • Wsparcie dla inżynieringu w tematach technicznych dotyczących produkcji izolatorów ceramicznych.
Wymagania oczekiwane:
  • Wykształcenie wyższe techniczne – elektryczne, ceramiczne,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 3 lata,
  • Znajomość nowoczesnych metodologii w zarządzaniu procesami,
  • Wysoka kultura osobista, łatwość nawiązywania kontaktów oraz umiejętność pracy w zespole,
  • Orientacja na realizację celu, rzetelność i terminowość w realizacji zadań,
  • Dyspozycyjność oraz umiejętność samodzielnej organizacji,
  • Znajomość obsługi komputera – pakiet MS Office, Excel w szczególności,
  • Znajomość języka angielskiego (mile widziane).
Oferujemy:

Prężnie rozwijające się środowisko pracy, w którym można realizować nowe pomysły, idee wykorzystując swoje doświadczenia. Stabilne zatrudnienie i systematyczny rozwój. Wynagrodzenie adekwatne do kompetencji i doświadczenia, niezbędne narzędzia pracy.

Poznaj

RADPOL S.A.

RADPOL istnieje od ponad 30 lat, obecnie zatrudnia 236 osób. Firma ma siedzibę w Człuchowie, 91 km od Bydgoszczy. Firma jest liderem na rynku wyrobów termokurczliwych. Udziały RADPOLU w krajowym rynku wyrobów termokurczliwych szacuje się na 50-70%. Spółka specjalizuje się w produkcji wyrobów z uszlachetnionego polietylenu na bazie własnych, unikalnych mieszanek materiałowych przystosowanych do obróbki sieciowania radiacyjnego. Dzięki technologii sieciowania elektronowego wyroby wykonywane z polietylenu posiadają tzw. „pamięć kształtu". Firma – jako jedyna w Polsce – posiada akcelerator elektronowy wykorzystywany na skalę przemysłową o energii 2 MeV służący do sieciowania radiacyjnego polietylenów.

Kierownik kontroli jakości jest odpowiedzialny za kontrolę przestrzegania standardów jakości w obrębie wszystkich działań produkcyjnych przedsiębiorstwa. Kierownik opracowuje wewnętrzne procedury i normy, mające zapewnić jak najwyższy poziom wydajności pracowników i najwyższą jakość oferowanych produktów, a także kontroluje rzetelne wypełnianie tychże. Kierownik nadzoruje i koordynuje prace podległego zespołu ...
Praca Kierownik Kontroli Jakości