Najnowsze oferty pracy

  • Kierownik / Kierowniczka Laboratorium Medycznego

    Synevo Sp. z o.o.   Wrocław, ul. Gen. A.E. Fieldorfa 2    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat
    3 dni
    Opis stanowiska: Zapewnienie właściwego funkcjonowania Laboratorium Medycznego; Kierowanie podległym personelem medycznym i niemedycznym; Rozwój kompetencji podległego zespołu; Nadzór nad realizacją wykonywanych badań; Nadzór nad sprawami administracyjnymi dotyczącymi laboratorium;...
Praca.pl Praca Mazowieckie Kajetany Kierownik Laboratorium Badawczego Kajetany
Kierownik Laboratorium Kontroli Jakości / Osoba Wykwalifikowana

Adamed Pharma S.A.
Kajetany
kierownik/koordynator / menedżer
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
332 dni temu

Jesteśmy rodzinną firmą farmaceutyczno-biotechnologiczną o 100% kapitale polskim, która powstała na bazie polskiej myśli naukowej i własnych patentów. Od powstania firmy Adamed w 1986 roku wyrośliśmy na jedną z najważniejszych firm farmaceutycznych w Polsce, która eksportuje polską innowację na światowe rynki. Jesteśmy w pierwszej dziesiątce największych firm farmaceutycznych działających w kraju (źródło: IQVIA). Dziś w swoim portfolio posiadamy ponad 500 produktów, oferowanych pacjentom w blisko 80 krajach na całym świecie, a na inwestycje w badania i rozwój przeznaczyliśmy dotychczas 1,9 miliarda złotych. Współpracujemy z wiodącymi uniwersytetami oraz instytutami naukowymi, w kraju i za granicą.

Nasze dwa zakłady produkcyjne – w Ksawerowie i Pabianicach – tworzą Centrum Produkcyjno-Logistyczne Adamed, które wyposażone jest w najnowocześniejsze urządzenia do produkcji i pakowania tabletek. Znajduje się tu również zamknięta strefa produkcji leków sterydowych i onkologicznych, wraz z niezbędnym zapleczem technologicznym. W dwóch zakładach produkcyjnych zlokalizowanych w Centrum Produkcyjno-Logistycznym rocznie powstaje ponad tysiąc półproduktów i wyrobów gotowych, które później trafiają na rynki Europy, Azji, Australii i Oceanii.

Miejsce pracy: Kajetany
Co zyskasz dołączając do naszego zespołu?
  • Umowę o pracę
  • Opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Atrakcyjny system premiowy
  • Kafeterię szkoleń
  • Zdrowie na 5 (akcje profilaktyczne, konsultacje medyczne, seminaria, szczepienia)
  • Możliwość realizacji swoich pasji (sport, wolontariat, ekologia)
  • Zorganizowany transport do pracy lub parking
  • Eventy integracyjne (Festiwal Wartości, Mikołajki, Spotkanie świąteczne)
  • Nadzór nad pracą Laboratorium Kontroli Jakości produktów biotechnologicznych, w tym terminową realizacją zadań, takich jak: zwalnianie materiałów wyjściowych do wytwarzania produktów biofarmaceutycznych, pobieranie prób materiałów, API i produktów leczniczych, organizowanie i nadzorowanie kontroli międzyoperacyjnej, badanie substancji czynnych/produktów leczniczych, opracowywanie harmonogramów stabilności, badanie API i produktów leczniczych zgodnie z harmonogramem badań stabilności, organizowanie i nadzorowanie badań monitoringu środowiska, organizowanie i nadzorowanie badań prób walidacji czyszczenia;
  • Wyposażanie sprzętowe i zapewnienie efektywnego wykorzystania urządzeń laboratoryjnych w analizach;
  • Certyfikacja i zwalnianie zgodnie z Aneksem 16 cGMP, zwalnianie badanych produktów leczniczych zgodnie z Aneksem 13 cGMP, nadzorowanie wytwarzania substancji czynnych zgodnie z Aneksem 2 cGMP;
  • Opracowywanie/opiniowanie umów jakościowych z kontrahentami zewnętrznymi;
  • Opracowywanie, opiniowanie i zatwierdzanie dokumentów Farmaceutycznego Systemu Jakości obowiązujących w nadzorowanym obszarze oraz prowadzenie szkoleń wewnętrznych z procedur systemowych. Zatwierdzanie zmian objętych procesem kontroli zmian w zakresie Systemu Zapewnienia Jakości;
  • Utrzymanie w stanie aktualnym wszelkich procedur i instrukcji postępowania, obowiązujących w nadzorowanym obszarze, w ramach przeglądów Farmaceutycznego Systemu Jakości;
  • Realizacja audytów wewnętrznych w Adamed Pharma oraz audytów zewnętrznych u kontrahentów;
  • Realizacja działań systemowych zgodnie z wytycznymi i procedurami systemowymi zarządzania ryzykiem jakości - zatwierdzanie analiz ryzyka;
  • Koordynacja działań naprawczo-korygujących w stopniu zapewniającym sprawną i terminową ich realizację zgodną z obowiązującą procedurą, w tym inicjowanie działań zapobiegających wystąpieniu niezgodności. Zatwierdzanie odchyleń jakościowych z uwzględnieniem oceny wpływu na jakość produktu;
  • Zatwierdzanie okresowego Przeglądu Jakości Produktu, uwzględniającego analizy trendu oraz zdefiniowanie stosownych działań. Wdrażanie i monitorowanie wskaźników doskonalenia procesów jakościowych i zapewnienie ich realizacji;
  • Współudział w przygotowaniu dokumentacji IMPD dla biologicznych badanych produktów leczniczych oraz innych dokumentów związanych z jakością wytwarzanych produktów;
  • Rozwój obszaru, podnoszenie kompetencji pracowników, dostosowanie zasobów do rozwoju strategii miejsca wytwarzania;
  • Zarządzanie zespołem w zakresie realizacji celów biznesowych, rozwijania zespołu, ustalania priorytetów, motywowania, rekrutowania.
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe: chemia, farmacja, biologia, biotechnologia;
  • Znajomość wymagań cGMP i prawa farmaceutycznego;
  • Uprawnienia do wykonywania obowiązków Osoby Wykwalifikowanej zgodne z wymaganiami Prawa Farmaceutycznego mile widziane/gotowość do zdobycia uprawnień;
  • Znajomość metod analizy produktów biofarmaceutycznych;
  • Znajomość procesów technologicznych związanych z wytwarzaniem biofarmaceutycznych produktów leczniczych;
  • Znajomość prawa farmaceutycznego, procesów walidacji, badań klinicznych;
  • Znajomość aktualnych wytycznych oraz znajomość zarządzania ryzykiem;
  • 8 lat w branży farmaceutycznej, w tym 5 lat w kontroli jakości, w tym 2 na stanowisku kierowniczym;
  • Umiejętność zarządzania zespołem;
  • Znajomość systemu zarządzania ryzykiem;
  • MS Office – poziom zaawansowany;
  • Język angielski na poziomie zaawansowanym.
Oferujemy:
  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu;
  • Wynagrodzenie zasadnicze oraz system premiowy;
  • Samochód służbowy;
  • Ubezpieczenie na życie współfinansowane przez pracodawcę;
  • Bezpłatną opiekę medyczną ENEL-MED dla pracownika i bliskich (bogaty pakiet w tym rehabilitacja bez limitu);
  • Program Poleceń Pracowniczych - bonus do 4 000 zł brutto;
  • Ciekawa oferta szkoleń wewnętrznych, dofinansowanie do kursów i szkoleń;
  • Dodatkowe świąteczne świadczenia pieniężne, paczki mikołajkowe dla dzieci;
  • Imprezy firmowe (Festiwal Wartości, spotkania świąteczne);
  • Pakiet Zdrowie na 5 (akcje edukacyjne i profilaktyki zdrowotnej, szczepienia, program mental health);
  • Pracę w zespole ekspertów w nowoczesnych laboratoriach, wyposażonych w zaawansowane zaplecze technologiczne.