Najnowsze oferty pracy

  • Specjalista ds. Jakości - Lider Stolarni i Lakierni

    Sunreef Venture S. A.   Gdańsk    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę / kontrakt B2B
    6 dni
    Monitorowanie problemów jakościowych w obszarze stolarni i lakierni. Wsparcie zespołu w kontroli produktu pod względem zgodności z dokumentacją. Raportowanie wyników jakościowych / występujące niezgodności produktowe i procesowe. Bieżące prowadzenie dokumentacji po kontroli. Prowadzenie...
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław Kierownik Lakierni Wrocław
Kierownik Lakierni [rekrutacja online]

Klient portalu Praca.pl
Wrocław, okolice Wrocławia
praca stacjonarna
rekrutacja online
1416 dni temu

Ogłoszenie numer: 3381058, z dnia 2020-06-10

Miejsce pracy: Wrocław, okolice Wrocławia

Opis stanowiska

  • zarządzanie obszarem lakierni mokrej
  • organizowanie pracy w sposób zapewniający pełne wykorzystanie czasu pracy, jak również osiąganie przez pracowników zakładanej efektywności i dostępności pracy oraz analizowanie zdolności produkcyjnych działu
  • odpowiedzialność za nadzór nad realizacją planów produkcji oraz utrzymywanie wymaganej jakości produktów zgodnie z obowiązującą dokumentacją techniczną. - - optymalizacja kosztów
  • wdrażanie i utrzymywanie systemów Lean Manufacturing, 5S, Kaizen oraz raportowanie do Dyrektora Produkcji

Wymagania

Idealny kandydat to osoba, która posiada:

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku związanym z zarządzaniem procesami lakierowania na mokro oraz zarządzaniem pracownikami.
  • mile widziane będzie znajomość standardów Lean Manufacturing
  • znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym będzie atutem

Oferujemy

Nasz Klient oferuje stabilne zatrudnienie, możliwość udziału w budowaniu wysokiej pozycji firmy na rynku, wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności, premie oraz pakiet socjalny.