Najnowsze oferty pracy

  • Specjalista ds. Jakości - Lider Stolarni i Lakierni

    Sunreef Venture S. A.   Gdańsk    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę / kontrakt B2B
    5 dni
    Monitorowanie problemów jakościowych w obszarze stolarni i lakierni. Wsparcie zespołu w kontroli produktu pod względem zgodności z dokumentacją. Raportowanie wyników jakościowych / występujące niezgodności produktowe i procesowe. Bieżące prowadzenie dokumentacji po kontroli. Prowadzenie...
Zobacz więcej ofert pracy

Kierownik malarni proszkowej

Klient portalu Praca.pl
Wrocław
praca stacjonarna
1956 dni temu

Ogłoszenie numer: 2205020, z dnia 2018-12-17

Firma zajmuje się przygotowaniem elementów do malowania (chemicznym, mechanicznym, strumieniowym) i pokrywaniem ich farbami. Branża okienno-fasadowa, ogólno budowlana, balustrady, obróbki, bramy. Itd

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

Kierownik lakierni zarządza i koordynuje prace wszystkich pracowników, zatrudnionych na terenie podległej lakierni. Kierownik lakierni na podstawie posiadanej wiedzy i doświadczenia opracowuje wewnętrzne normy i procedury, mające zapewnić nie tylko maksymalną wydajność całokształtu działań, prowadzonych na jej terenie, lecz także bezpieczeństwo pracowników, których prace nadzoruje. Kierownik organizuje warunki dla prac lakierniczych w oparciu o przepisami BHP. Osoba obsadzona na tym stanowisku jest odpowiedzialna za weryfikowanie zgodności wykonywanych prac z zamówieniami, a także przygotowywaniem i porządkowaniem dokumentacji, związanej z tymi zamówieniami. Kierownik kontaktuje się z dostawcami materiałów wykorzystywanych w pracach lakierniczych, negocjuje warunki podpisywanych umów w tym zakresie.

Wymagania

Do najczęściej spotykanych wymagań kwalifikacyjnych, jakich mogą spodziewać się osoby ubiegające się o stanowisko kierownika lakierni należy konieczność posiadania dyplomu ukończenia edukacji na poziomie średnim lub wyższym technicznym, oraz co najmniej kilkuletniego doświadczenia na stanowisku związanym z organizowaniem i nadzorowaniem prac lakierniczych. Kierowniczy charakter stanowiska wymusza konieczność posiadania zdolności zarządzania kapitałem ludzkim, oraz samoorganizacji pracy własnej i podległego personelu lakierni. Równie istotna jest wiedza z zakresu prac lakierniczych, oraz umiejętność obsługi urządzeń, wykorzystywanych na terenie malarni.

Oferujemy

Warunki do omówienia. Otwartość na sugestie. Osoba, która szuka spełnienia w pracy może być pewna, że je znajdzie. Cenimy ludzi.

Stanowisko samodzielne wymagające kreatywności.

Wynagrodzenie

Od 4000 do 10000 PLN