Najnowsze oferty pracy

  • Koordynator / Koordynatorka Rozwoju Marek

    Lotte Wedel Sp. z o.o.   Warszawa    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat
    3 dni
    POZNAJ WYJĄTKOWE SKŁADNIKI SWOJEJ PRZYSZŁEJ PRACY. To będą Twoje zadania: współpraca z agencjami reklamowymi w zakresie kreacji i produkcji materiałów POS; rekomendowanie planów i wdrażanie optymalnych narzędzi rozwoju dla poszczególnych marek; monitorowanie wyników osiąganych przez...
Zobacz więcej ofert pracy

Kierownik Marki

Duży Ben
Komorniki
kierownik/koordynator
pełny etat
umowa o pracę
praca hybrydowa
212 dni temu
Miejsce pracy: Komorniki
Duży Ben to sieć nowoczesnych marketów alkoholowych, które mają za zadanie zaspokajać oczekiwania Polaków dotyczące zakupu alkoholu. Staramy się być blisko naszych klientów, oferując atrakcyjne ceny i szeroki wybór. Wszystko po to, by ułatwić zakupy alkoholowe i sprawić, aby przyjście do market było po prostu ... przyjemne. Jesteśmy częścią Grupy Eurocash, największej polskiej firmy zajmującej się hurtową dystrybucją produktów FMCG.
Przedsiębiorczość mamy w DNA, dlatego wraz z naszymi Pracownikami i Klientami – właścicielami lokalnych sklepów od ponad 25 lat rozwijamy handel niezależny w Polsce.

JESTEŚ CIEKAWY/A, JAK BĘDZIE WYGLĄDAŁA TWOJA PRACA? TWOJE ZADANIA TO:
  • Współtworzenie strategii komunikacji marketingowej sieci Duży Ben.
  • Planowanie, koordynacja, realizacja oraz raportowanie kampanii reklamowych realizowanych przez sieć.
  • Koordynacja komunikacji na poziomie SoMe (FB, Instagram, LinkedIn, TikTok), web, aplikacji lojalnościowej.
  • Rozwój narzędzi marketingowych na poziomie owned and paid media, w tym aplikacją lojalnościową Duży Ben.
  • Zarządzanie zespołem – koordynacja pracy, rozwój talentów.
  • Ścisła współpraca z działami Trade Marketingu, Zakupów i Operacji.
DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU, JEŚLI:
  • Masz kilkuletnie doświadczenie w marketingu po stronie sieci handlowej, producenta lub agencji reklamowej poparte wymiernymi sukcesami.
  • Bardzo dobrze znasz tematykę związaną z digital marketingiem i influencer marketingiem.
  • Jesteś kreatywny, otwarty na dyskusję i masz odwagę prezentować własne pomysły – szukamy mocnej osobowości, która nadaje sprawom bieg.
  • Masz doświadczenie w zarządzaniu zespołem.