Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Pyrzowice
KIEROWNIK / MISTRZ ROBÓT (oznakowanie pionowe i poziome dróg)

"DROG-MOL plus "
Pyrzowice
praca stacjonarna
5855 dni temu

Ogłoszenie numer: 43660, z dnia 2008-05-06

Dynamicznie rozwijająca się firma o stabilnej pozycji na rynku w branży oznakowania dróg

Miejsce pracy: Pyrzowice

Opis stanowiska

-organizacja i nadzór prac montażowych w zakresie oznakowania pionowego i poziomego dróg - samodzielne prowadzenie i bieżąca koordynacja robót w terenie - prowadzenie bieżącej dokumentacji biurowej związanej z funkcją kierowniczą

Wymagania

- wykształcenie min. średnie techniczne - prawo jazdy B - dobra znajomość programów: Word, Excel (mile widziana Corel Draw, AutoCAD) - zdolności organizacyjne i samodyscyplina - dysopozycyjność i gotowość do pracy w terenie - znajomość zagadnień z branży budowlanej

Oferujemy

- umowa o pracę - możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia