Zobacz więcej ofert pracy

Kierownik Oddziału

Partner Ge Money Bank
Starachowice
praca stacjonarna
5395 dni temu

Ogłoszenie numer: 71680, z dnia 2009-08-12

Bankowość

Miejsce pracy: Starachowice

Opis stanowiska

  • Organizacja pracy Oddziału
  • Zarządzanie podległym zespołem pracowników
  • Nadzór nad realizacją planów sprzedażowych Oddziału
  • Podejmowanie lokalnych działań marketingowych
  • Kszałtowanie pozytywnego wizerunku firmy

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe, preferowane (ekonomia, zarządzanie, finanse)
  • 2-letnie doświadczenie w branży finansowej, min. rok na stanowisku kierowniczym
  • Wiedza na temat kredytów detalicznyczch i usług finansowych
  • Dynamizm i zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • Umiejętność rozwiązywania problemów

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Kompleksowe szkolenia przygotowujące do pracy
  • Udział w budowaniu wysokiej pozycji firmy na rymku usług finansowych