Najnowsze oferty pracy

  • Shopping Center Manager

    BIG Poland   Warszawa    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator / menedżer  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    20 godz.
    RESPONSIBILITIES: Supervising the daily operations of the Shopping Center and working with tenders on a daily basis. Ensuring the functionality and day-to-day operation of the Shopping Center. Representing the owner of the Shopping Center in the most proper way in any contact with the public...
Zobacz więcej ofert pracy

Kierownik Operacyjny

SKIERSKI Sp. z o.o. Sp. Komandytowa
Skierniewice
kierownik/koordynator
pełny etat
umowa o pracę / kontrakt B2B
praca stacjonarna
374 dni temu

Ogłoszenie numer: 8044596, z dnia 2023-03-20

Łącząc ponad 30-letnie doświadczenie i nowoczesne rozwiązania zapewniamy naszym klientom wykonanie usługi na najwyższym poziomie. Naszą reklamą są setki wykonanych realizacji w Polsce i Europie. Zakres naszych usług obejmuje m.in. montaż szklarni, budowę centrów ogrodniczych i montaż hal i płyty warstwowej.

W związku z rozwojem Firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Skierniewice

Opis stanowiska

  • realizacja strategii Firmy,
  • raportowanie bezpośrednio do Zarządu,
  • zarządzanie pracą podległego zespołu w tym delegowanie zadań, egzekwowanie i motywowanie,
  • współpraca z Kierownikami Liniowymi,
  • nadzór nad bieżącą realizacją procesów i projektów,
  • poszukiwanie usprawnień nakierowanych na rozwój Firmy i optymalizację kosztów,
  • kontakt z Kontrahentami i Klientami.

Wymagania

  • doświadczenie na stanowisku Kierownika Operacyjnego w Firmie o rozproszonej strukturze organizacyjnej,
  • mile widziana znajomość branży budowlanej,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (poziom C1),
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
  • wykształcenie wyższe,
  • umiejętność strategicznego i analitycznego myślenia,
  • zdolności liderskie i przywódcze,
  • biegłość w obsłudze komputera i aplikacji webowych,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • umowa o pracę lub B2B,
  • samochód służbowy,
  • dodatkowe dni wolne od pracy w ciągu roku,
  • system szkoleń - dostęp do bazy kursów on-line oraz możliwość udziału w szkoleniach stacjonarnych,
  • karta Edenred Sport i Kultura,
  • dofinansowanie artykułów związanych ze zdrowiem i komfortem pracy (okulary, słuchawki),
  • przyjazna atmosfera i udogodnienia w miejscu pracy (firmowe lunche w wybrane dni tygodnia, przekąski i napoje w firmowej kuchni, biblioteczka),
  • firmowe spotkania integracyjne.