Najnowsze oferty pracy

  • Kierownik Działu Technicznego

    WARSZAWSKA OPERA KAMERALNA   Warszawa    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    5 dni
    KANDYDAT BĘDZIE ODPOWIADAŁ ZA PRAWIDŁOWE I TERMINOWE REALIZOWANIE ZADAŃ DZIAŁU TECHNICZNEGO, W SZCZEGÓLNOŚCI: kierowanie i planowanie pracy zespołu technicznego; przygotowywanie harmonogramów technicznych; obsługę techniczną prób i wydarzeń artystycznych wystawianych w kraju i za...
Zobacz więcej ofert pracy

Producent wydarzeń on-line

Digital Knowledge Space
Warszawa
6 000 - 7 500 zł / mies. (w zal. od umowy)
kierownik/koordynator
pełny etat
umowa o pracę / kontrakt B2B
praca stacjonarna
915 dni temu

Nowoczesna Firma S.A. (marka własna Digitalspace) https://digitalspace.pl/. Jesteśmy domem produkcyjnym, zajmującym się produkcją i postprodukcją eventów hybrydowych i stacjonarnych
z transmisją do internetu. Realizujemy produkcje wielokamerowe z wykorzystaniem nowoczesnych technologii, filmy promocyjne, content szkoleniowy oraz nagrania podcastowe.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy do pionu produkcyjno-realizacyjnego kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: KPDKS

Zakres obowiązków:

  • organizacja produkcji i nadzór nad studyjnymi realizacjami wydarzeń on-line z wykorzystaniem ekranów LED, green screen, oraz technologii AR
  • współpraca z podwykonawcami, klientami oraz kontrola budżetowa projektów
  • bieżące raportowanie z etapów produkcji
  • negocjacje z podwykonawcami
  • znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2

Szukamy właśnie Ciebie, jeżeli:

  • posiadasz doświadczenie w roli producenta/kierownika produkcji przy realizacji formatów typu: webinaria, gale, wieloosobowe debaty, konferencje oraz produkcje szkoleniowe
  • skrupulatność i terminowość
  • bardzo dobra organizacja pracy i samodzielność w prowadzeniu projektów
  • mile widziana znajomość vmix lub programu do montażu wideo
  • kontakty branżowe

Oferujemy:

  • realizację interesujących projektów
  • pracę nad rozwojem osobistym
  • stabilne zatrudnienie (UoP lub B2B)
  • przyjazną atmosferę w nowocześnie zarządzanej firmie
  • szacunek do wykonywanej pracy
  • wynagrodzenia w zależności od doświadczenia
Digital Knowledge Space zastrzega sobie prawo do rejestracji i przetwarzania danych zawartych w CV tylko wyselekcjonowanych kandydatów. Dane pozostałych kandydatów nie będą rejestrowane i przetwarzane. Kandydatom zapewniamy całkowitą dyskrecję. W CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

”Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji /zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie danych Osobowych Dz.Ust.nr 133 poz.883/. Zgoda obejmuje również przetwarzanie danych w przyszłości dla potrzeb kolejnych procesów rekrutacyjnych podejmowanych przez Digital Knowledge Observatory Foundation. Jednocześnie informujemy wszystkich kandydatów, że bez powyższego oświadczenia oferta pracy nie będzie rozpatrywana. Zastrzegamy sobie prawo do udzielania odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.”