Najnowsze oferty pracy

  • Specjalista ds. Technologii

    Grupa Mieszko   Racibórz    praca stacjonarna
    specjalista mid / senior / ekspert  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    5 dni
    Twój zakres obowiązków Projektowanie i wdrażanie nowych wyrobów oraz współudział w procesie uprzemysławiania, Nadzór technologiczny podczas wdrożeń nowych produktów i uruchomień linii technologicznych, Testowanie surowców w warunkach laboratoryjnych oraz produkcyjnych i rekomendacja...
Praca.pl Praca Mazowieckie Lesznowola Kierownik Główny Technolog Lesznowola
Kierownik / Projektant Działu Technologicznego<br /> (browarnictwo, napoje)

Bank Danych o Inżynierach
Lesznowola
praca stacjonarna
1386 dni temu

Klient Banku Danych o Inżynierach poszukuje osób na stanowisko:

Kierownik / Projektant Działu Technologicznego
(browarnictwo, napoje)

Miejsce pracy: Lesznowola

Nr Ref.: (10335)

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe (technologia żywności, inżynieria chemiczno-procesowa i kierunki pokrewne)
  • kilkuletnie doświadczenie zawodowe związane z projektowaniem urządzeń i linii produkcyjnych w branży spożywczej (pasteryzatory, stacje CIP, linie magazynów itp.) ze szczególnym wskazaniem na branżę browarniczą lub soki i napoje
  • umiejętność przygotowywania opisów funkcyjnych i wytycznych dla automatyków
  • doświadczenie związane z uruchamianiem i odbiorem projektowanych instalacji
  • komunikatywna znajomość j. angielskiego
  • prawo jazdy kat. B
Zakres obowiązków:
  • przygotowywanie P&ID i layoutów we współpracy z konstruktorem
  • tworzenie opisów technologicznych i wytycznych dla automatyków
  • dobór komponentów (pomp, zaworów) dla instalacji
Firma oferuje:
  • rozwój i szkolenia w firmie projektującej nowoczesne linie dla branży spożywczej, ze szczególnym uwzględnieniem branży browarniczej
  • możliwość utworzenia i zarządzania nowym działem technologicznym firmy
Aplikowanie na ofertę pracy za pomocą przycisku "APLIKUJ TERAZ".