Najnowsze oferty pracy

  • Kierownik Recepcji Hotelowej i Służby Pięter

    Modlin Sp. z o.o.   Nowy Dwór Mazowiecki    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator / menedżer  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    5 godz.
    Planowanie, organizowanie pracy działu recepcji oraz służby pięter; Motywowanie, kierowanie, kontrolowanie podległym zespołem i dbanie o przestrzeganie standardów marki, procedur związanych z obsługą gości; Monitorowanie procesu związanego z pobytem Gości w hotelu: rezerwacje,...
  • Zastępca Kierownika Recepcji (K/M)

    Novotel Gdańsk Marina   Gdańsk    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat
    5 dni
    Twoja misja Będziesz wspierać Kierownika Recepcji w zapewnieniu skoncentrowanych na potrzebach gości, najwyższej jakości usług świadczonych przez recepcję poprzez nadzorowanie pracy zespołu, przestrzegania standardów marki, szkolenie personelu recepcji w tym zakresie.
Zobacz więcej ofert pracy

Kierownik Recepcji

Hotele SPA Dr Irena Eris
Krynica-Zdrój
kierownik/koordynator
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
552 dni temu

Hotel SPA Dr Irena Eris Krynica Zdrój zaprasza do udziału w rekrutacji na stanowisko

Miejsce pracy: Krynica-Zdrój
Twój zakres obowiązków:
  • organizacja pracy działu: grafiki, efektywność czasu pracy, dokumentacja do list płac, ocena pracowników itd.
  • współpraca z Dyrektorem Hotelu w zakresie wprowadzania ofert sprzedażowych do systemu oraz cen zgodnie z ustaleniami
  • nadzorowanie pracy zespołu w zakresie obsługi gości, konferencji, wysyłanych ofert i potwierdzeń rezerwacji wg ustalonych standardów
  • dbałość o najwyższą jakość obsługi gości
  • szkolenie pracowników i odpowiedzialność za wiedzę zespołu na temat standardów, aktualnych ofert, promocji, atrakcji w hotelu i regionalnych poza nim,
  • kontrolowanie dokumentów i raportów generowanych przez Dział Recepcji.
Nasze wymagania:
  • doświadczenie na stanowisku Kierownika Recepcji w hotelu sieciowym,
  • znajomość systemu Fidelio,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • bardzo dobra znajomość programu Excel,
  • bardzo dobra organizacja pracy i samodzielność w realizacji powierzonych zadań,
  • nastawienie na współpracę i umiejętność budowania relacji w zespole,
  • zdolność efektywnego zarządzania czasem pracy oraz ustalania priorytetów
  • umiejętność motywowania i delegowania oraz egzekwowania powierzonych zadań
  • wysoka kultura osobista oraz znajomość zasad savoir vivre.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę w firmie o ugruntowanej i silnej pozycji rynkowej,
  • szeroki zakres korzyści pozapłacowych np.:
    • opieka medyczna,
    • ubezpieczenie na życie,
    • bezpłatne obiady,
    • rabaty na zakup kosmetyków oraz na pobyt i wyżywienie w naszych Hotelach.