Kierownik Robót Branżowych / Elektrycznych - Budowa autostrady A18 odc.4

KOBYLARNIA S.A.

Bolesławiec i okolice

7 godz. temu

Aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Miejsce pracy: Bolesławiec i okolice
Zakres obowiązków:
  • planowanie i kierowanie wykonania robót elektrycznych;
  • sprawowanie nadzoru nad jakością i terminowością realizowanych robót;
  • współpraca z kierownikami projektów i kierownikami robót innych branż;
  • przygotowywanie dokumentacji powykonawczej;
  • nadzór nad przestrzeganiem zasad BHP.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne o profilu elektrycznym;
  • uprawnienia budowlane w zakresie instalacji elektrycznych;
  • przynależność do Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa;
  • minimum 5 - letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • samodzielność, odpowiedzialność i dyspozycyjność;
  • bardzo dobra znajomość zasad i przepisów BHP;
  • zdolność analitycznego myślenia oraz łatwość podejmowania decyzji.
Oferujemy:
  • stabilność i atrakcyjne warunki zatrudnienia na umowę o pracę lub kontrakt;
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności;
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz niezbędne narzędzia pracy.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane ofertą pracy i spełniające kryteria określone w wymaganiach prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych (CV) za pomoc≥ą przycisku

- wraz z następującą klauzulą:

Zgodnie z art.6 Rozporządzenie parlamentu Europejskiego i Rady (UE)2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE(ogólne rozporządzenie o ochronie danych , RODO ) wyrażam zgodę naprzetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przekazanym formularzu (CV) w celach niezbędnych do przeprowadzenia procesu rekrutacji przez KOBYLARNIA S.A.

Poznaj

Kierownik robót budowlanych odpowiada za prawidłowe, zgodne z przyjętymi zasadami prowadzenie robót budowlanych oraz przestrzeganie prawa budowlanego. Do jego zadań należy również rozdzielanie zadań pracownikom oraz nadzór nad podwykonawcami. Osoba zatrudniona na tym stanowisku nadzoruje terminowość wykonywanych prac oraz realizację budowy zgodnie z założonym harmonogramem i budżetem. Często kierownik robót ...
Praca Kierownik robót budowlanych