Kierownik Robót Branżowych/Sanitarnych - Budowa autostrady A18 odc.4

KOBYLARNIA S.A.

Bolesławiec i okolice

7 godz. temu

Aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Miejsce pracy: Bolesławiec i okolice

 Zakres obowiązków:

  • organizowanie, planowanie i prowadzenie robót sanitarnych, zgodnie z przepisami prawa, wymogami warunków Kontraktu i zarządzeniami Nadzoru
  • weryfikacja dokumentacji projektowej, analiza kosztowa zastosowanych rozwiązań technicznych oraz udział w procesie kalkulacji oferty
  • bieżące monitorowanie postępu robót, ocena szans i ryzyk związanych z budową
  • koordynacja pracy sił własnych i podwykonawców, zapewnienie efektywnego wykorzystania materiałów i sprzętu
  • przygotowywanie raportów oraz współpraca z kadrą kierowniczą  i techniczną oddziału
  • nadzór nad przygotowywaniem dokumentacji podwykonawczej i odbiorowej
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne - w specjalności sanitarnej
  • minimum 5 lat doświadczenia w robotach zewnętrznych/drogowych,melioracyjnych
  • uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń wodociągowych i kanalizacyjnych
  • doświadczenie w realizacji robót sanitarnych w branży drogowej
  • umiejętność efektywnej organizacji pracy pod względem technicznym, ekonomicznym i logistycznym
  • odpowiedzialność, umiejętność poszukiwania rozwiązań i podejmowania decyzji
  • znajomość AutoCad, dodatkowym atutem będzie znajomość MS Project i iTWO
  • dyspozycyjność i mobilność (prawo jazdy kat. B)
Oferujemy:
  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, w miłej i przyjaznej atmosferze
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • przydzielanie odpowiedzialnych zadań, adekwatnie do umiejętności i zaangażowania
  • możliwość rozwoju zawodowego

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane ofertą pracy i spełniające kryteria określone w wymaganiach prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych (CV) za pomocą przycisku

- wraz z następującą klauzulą:

Zgodnie z art.6 Rozporządzenie parlamentu Europejskiego i Rady (UE)2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE(ogólne rozporządzenie o ochronie danych , RODO ) wyrażam zgodę naprzetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przekazanym formularzu (CV) w celach niezbędnych do przeprowadzenia procesu rekrutacji przez KOBYLARNIA S.A.

Poznaj

Kierownik robót budowlanych odpowiada za prawidłowe, zgodne z przyjętymi zasadami prowadzenie robót budowlanych oraz przestrzeganie prawa budowlanego. Do jego zadań należy również rozdzielanie zadań pracownikom oraz nadzór nad podwykonawcami. Osoba zatrudniona na tym stanowisku nadzoruje terminowość wykonywanych prac oraz realizację budowy zgodnie z założonym harmonogramem i budżetem. Często kierownik robót ...
Praca Kierownik robót budowlanych