Kierownik robót budowlanych - farmy wiatrowe

NES Global Talent

Mława

17 dni temu

Dla generalnego wykonawcy działającego od ponad 10 lat w polskiej energetyce odnawialnej, rekrutujemy aktualnie na stanowisko:

Miejsce pracy: Mława

Wynagrodzenie: 13 000 brutto

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Obowiązki:
  • nadzór nad jakością i terminowością realizowanych robót budowlanych,
  • efektywne zarządzanie podległym zespołem i koordynacja podwykonawców
  • realizacja robót zgodnie z przyjętym harmonogramem i raportowanie postępów, nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP,
  • monitoring kosztów budowy oraz prowadzenie wymaganej dokumentacji
  • nadzór i koordynacja wszystkich robót na budowie

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe budowlane
  • uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjnej
  • język angielski na poziomie w pełni komunikatywnym
  • doświadczenie w wykonawstwie na stanowisku Kierownika Robót budowlanych przy budowach farm wiatrowych, linii energetycznych, fabryk, magazynów, bądź zbliżonych
  • samodzielność w działaniu
Oferujemy:
  • Samochód służbowy,
  • praca pięć dni w tygodniu,
  • zakwaterowanie po stronie pracodawcy.

Poznaj

Kierownik robót budowlanych odpowiada za prawidłowe, zgodne z przyjętymi zasadami prowadzenie robót budowlanych oraz przestrzeganie prawa budowlanego. Do jego zadań należy również rozdzielanie zadań pracownikom oraz nadzór nad podwykonawcami. Osoba zatrudniona na tym stanowisku nadzoruje terminowość wykonywanych prac oraz realizację budowy zgodnie z założonym harmonogramem i budżetem. Często kierownik robót ...
Praca Kierownik robót budowlanych