Kierownik robót z uprawnieniami montera rusztowań

Termika Sp. z o.o.

Gdańsk

3 dni temu

Istniejemy na rynku od ponad 20 lat. Dostarczamy kompleksowe rozwiązania izolacyjne dla przemysłu oraz pełen zakres usług HVAC i instalacji sanitarnych. Prowadzimy projekty w Polsce oraz na rynkach zagranicznych w Europie i na innych kontynentach. Świadczymy usługi w energetyce i petrochemii oraz budownictwie lądowym. Mamy znaczący wkład w izolacje w przemyśle morskim oraz offshore. Jesteśmy największą firmą w Polsce w temacie izolacji spienionym poliuretanem w przemyśle. Wraz z branżą chłodniczą, rynek morski stanowi główny aspekt działalności firmy w zakresie izolacji spienionymi poliuretanami.

 

Stały rozwój jest dla nas bardzo ważny, dlatego do naszego zespołu aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Kierownik robót z uprawnieniami montera rusztowań
Miejsce pracy:Gdańsk
 
Główne zadania:
 • koordynowanie prac na budowie, ścisła współpraca z zamawiającym,
 • nadzór nad podwykonawcami,
 • prowadzenie dokumentacji dotyczącej budowy rusztowań,
 • pozyskiwanie ofert od podwykonawców,
 • administracja biura budowy.
Wymagania:
 • mile widziane doświadczenie na budowie w pełnieniu funkcji: monter rusztowań prowadzący, specjalisty odbioru rusztowań, ewentualnie kierownika robót,
 • uprawnienia montera rusztowań,
 • odpowiedzialność, samodzielność, sumienność,
 • prawo jazdy kat. B.
Oferujemy:
 • atrakcyjne wynagrodzenie,
 • pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji,
 • możliwość awansu i podnoszenia kwalifikacji zawodowych.
W przesyłanym CV prosimy o umieszczenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Termika Sp. z o.o. mieszczącej się przy ul. Narwicka 8 w Gdańsku w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego zgodnie z Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia 27 kwietnia 2016 r.”

Wysyłając do nas swoją aplikacje w procesie rekrutacji zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych przez Termika Sp. Z o. o. mieszczącej się przy ul. Narwicka 8 w Gdańsku.

Poznaj

Termika Sp. z o.o.

Nasza firma zajmuje się kompleksowym wykonawstwem izolacji technicznych dla przemysłu. Świadczymy usługi w energetyce i petrochemii. Mamy również znaczący wkład w izolacje w przemyśle morskim. Wraz z branżą chłodniczą, rynek morski stanowi główny aspekt działalności firmy w zakresie izolacji spienionymi poliuretanami. Oferujemy również usługi z zakresu instalacji klimatyzacji i wentylacji. Prowadzimy handel detaliczny i hurtowy materiałów termoizolacyjnych i specjalistycznej chemii budowlanej. Działalność firmy prowadzona jest zarówno w kraju, jak i zagranicą, gdzie możemy się poszczycić współpracą z renomowanymi klientami.

Kierownik robót budowlanych odpowiada za prawidłowe, zgodne z przyjętymi zasadami prowadzenie robót budowlanych oraz przestrzeganie prawa budowlanego. Do jego zadań należy również rozdzielanie zadań pracownikom oraz nadzór nad podwykonawcami. Osoba zatrudniona na tym stanowisku nadzoruje terminowość wykonywanych prac oraz realizację budowy zgodnie z założonym harmonogramem i budżetem. Często kierownik robót ...
Praca Kierownik robót budowlanych