Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Kierownik Salonu

HEXELINE SP. Z O. O. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Kielce

68 dni temu

Firma powstała w 1981; na przestrzeni kilku lat rozwinęła się, tworząc sieć własnych salonów firmowych i osiągając pozycję lidera w dziedzinie kreowania mody dla najbardziej wymagających i eleganckich kobiet.
Tym, co najbardziej wyróżnia wyroby marki Hexeline, to rozpoznawalny styl, wyrafinowane tkaniny, znakomity krój i wykonanie. Kolekcje Hexeline to efekt doskonałego wyczucia stylu i reagowania na trendy mody przez projektantkę i założycielkę marki panią Halinę Zawadzką.

Obecnie do naszego Salonu poszukujemy pasjonatów mody,
zainteresowanych pracą na stanowisku:

Miejsce pracy: Kielce

OPIS STANOWISKA

  • planowanie i organizowanie codziennej pracy zespołu (planowanie grafików, nadzór nad pracą z towarem, wyznaczanie celów)
  • organizowanie pracy i procesów w sposób zapewniający realizację założonych celów
  • delegowanie i egzekwowanie realizacji powierzonych zadań
  • motywowanie i wspieranie podległego zespołu
  • odpowiedzialność za wyniki sprzedażowe salonu
  • zapewnienie najwyższego poziomu obsługi klienta, zgodnie z przyjętymi standardami firmy
  • pozyskiwanie nowych klientów
  • dbanie o wygląd i wystrój salonu

WYMAGANIA

  • minimum 2-letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym w branży odzieżowej
  • umiejętność kierowania zespołem
  • zdolności sprzedażowe oraz nastawienie na osiąganie wyznaczonych celów
  • dobra organizacja pracy
  • zaangażowanie i odpowiedzialność
  • sumienność i dyspozycyjność
  • wysoka kultura osobista
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

OFERUJEMY

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • system szkoleń
  • atrakcyjne wynagrodzenie (systemy premiowania)
  • obcowanie z modą na najwyższym poziomie

Poznaj stanowisko: Kierownik Salonu

Kierownik salonu, jak sugeruje sama nazwa stanowiska jest osobą zarządzającą funkcjonowaniem salonu sprzedażowego w szerokim tego sformułowania znaczeniu. Kierownik nadzoruje, koordynuje i kontroluje prace podległego personelu, zatrudnionego w obrębie salonu, kreuje politykę sprzedażową i reklamową salonu, zarządza zatrudnieniem i rekrutacją nowych pracowników salonu, etc. Osoba obsadzona na tym stanowisku, w zależności od ...
Kierownik Salonu Praca Kierownik Salonu

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (798)
Wałbrzych (56)
Legnica (124)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (189)
Toruń (109)
Lubelskie:
Lublin (230)
Chełm (40)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (993)
Tarnów (59)
Nowy Sącz (44)
Mazowieckie:
Warszawa (2193)
Radom (176)
Płock (49)
Opolskie:
Opole (191)
Nysa (65)