Zobacz więcej ofert pracy

Kierownik Sekcji Organizacji i Nadzoru

Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Proszowicach
Proszowice
praca stacjonarna
1075 dni temu

Dyrektor Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki zdrowotnej w Proszowicach

ogłasza nabór na stanowisko:

Miejsce pracy: Proszowice

SP ZOZ Proszowice, ul. Kopernika 13, 32-100 Proszowice

Zadania:
  • organizacja i nadzorowanie prawidłowości wykonywania przez poszczególne komórki organizacyjne zadań statutowych Szpitala,
  • przygotowywanie dokumentów zapewniających prawidłowe funkcjonowanie Szpitala,
  • prowadzenie i nadzór nad rejestrami,
  • prowadzenie i nadzór nad sekretariatem Dyrekcji,
  • opracowywanie projektów zmian statutu Szpitala, Regulaminu Organizacyjnego Szpitala, instrukcji kancelaryjnej, rzeczowego wykazu akt etc.,
  • prowadzenie i aktualizacja danych dotyczących Szpitala,
  • obsługa kancelaryjna posiedzeń Rady Społecznej, narad ordynatorów, zebrań, komisji, itp.,
  • współpraca z innymi działami.
Wymagania ogólne:
  • wykształcenie wyższe kierunkowe (mile widziane prawo, administracja, kontrola wewnętrzna),
  • doświadczenie na stanowisku kierownika/koordynatora działu/sekcji,
  • mile widziane doświadczenie w przeprowadzaniu i dokumentowaniu kontroli,
  • dobra umiejętność obsługi komputera (MS Office) oraz urządzeń biurowych,
  • wysoka motywacja do pracy,
  • odpowiedzialność, rzetelność i dokładność,
  • umiejętność zarządzania zespołem,
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,
  • umiejętność szybkiego przyswajania informacji.
Wymagane dokumenty:
  • CV,
  • kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie,
  • inne dokumenty potwierdzające posiadane kwalifikacje i umiejętności.