Kierownik Serwisu

Solartime

Rzeszów

24 dni temu

Dynamicznie rozwijająca się firma Solartime z 11 letnim doświadczeniem w branży OZE zatrudni Kierownika Serwisu dla znanego i uznanego na rynku europejskim niemieckiego producenta inwerterów.

Miejsce pracy: Rzeszów
Twoje przyszłe zadania:
  • Wsparcie techniczne naszych klientów, kontakt telefoniczny i mailowy. (Praca stacjonarna w Rzeszowie).
  • Kierowanie procesem reklamacji (kontakt z klientem i z dostawcą, podpowiadanie rozwiązań adekwatnych do zgłaszanych problemów).
  • Prowadzenie szkoleń produktowych.
  • Udział w targach branżowych.
Kogo szukamy?
  • Masz wykształcenie techniczne, podejście praktyczne (mile widziane wykształcenie w kierunku elektroniki, informatyki).
  • Jesteś otwarty na ludzi a komunikacja nie sprawia Ci żadnych trudności.
  • Umiesz nawiązywać i podtrzymywać relacje z klientem. (Mile widziane doświadczenie handlowe)
  • Znasz język niemiecki w stopniu komunikatywnym (min. B1) w mowie i piśmie (umiejętność będziemy potwierdzać podczas rozmowy kwalifikacyjnej).
  • Obsługa komputera nie ma przed Tobą tajemnic (MS Office, CAD itp.)
  • Umiesz samodzielnie podejmować decyzje i sprawnie działasz w sytuacjach stresowych.
  • Potrafisz działać wielowątkowo.
Co oferujemy?
  • Wdrożenie na pierwszym etapie pracy, w tym pełne szkolenie produktowe.
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę. (Możliwe inne formy zatrudnienia)
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia.
  • Pracę w zgranym zespole specjalistów.
Poznaj stanowisko: Kierownik Serwisu
Kierownik serwisu, jak wskazuje sama nazwa stanowiska, jest osobą odpowiedzialną za prawidłowe funkcjonowanie serwisu oraz nadzorowanie i koordynowanie działań podległego personelu. Kierownik opracowuje wewnętrzne normy i procedury, mające zmaksymalizować wydajność obsługi klientów serwisu, a także osobiście interweniuje w przypadkach szczególnie istotnych zgłoszeń reklamacyjnych. Osoba obsadzona na tym stanowisku, jako ...
Praca Kierownik Serwisu