Kierownik Sklepu

Devire

Słupsk

37 dni temu

Agencja zatrudnienia nr licencji 3260

Find your own at devire.pl

Miejsce pracy/

Location: Słupsk

Nr ref.: PL41198

Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu. Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Dla naszego międzynarodowego Klienta z branży retail poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Zadania:

  • Zarządzanie personelem (planowanie czasu pracy, motywowanie zespołu, rekrutowanie i szkolenie nowych pracowników)
  • Kompleksowe i efektywne zarządzaniem sklepem
  • Realizacja planów sprzedażowych
  • Bieżące raportowanie wyników
  • Realizacja obowiązujących standardów
  • Dbanie o właściwą ekspozycję produktu

 U Kandydatów zwracamy uwagę na:

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku kierowniczym w branży retail (min. 2 lata)
  • Znajomość i rozumienie głównych wskaźników sprzedażowych
  • Umiejętność delegowania i egzekwowania zadań
  • Umiejętność  analizowania raportów sprzedażowych
  • Komunikatywną znajomość języka angielskiego

Nasz Klient zapewnia:

  • Współpracę w oparciu o umowę o pracę
  • Miesięczny system premiowy
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Dofinansowanie do karty Multisport
  • Dodatkowe benefity m.in. zniżka pracownicza, kursy językowe

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji"

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

Poznaj

Devire sp. z o.o

devire to międzynarodowa firma rekrutacyjna, założona w Londynie w 1987 roku. Od 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim prowadząc dla nich kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry.

Poznaj stanowisko: Kierownik Sklepu
W najbardziej ogólnym ujęciu obowiązki kierownika sklepu są bardzo podobne do tych, które spoczywają na osobie zatrudnionej w charakterze kierownika salonu, z tą jedynie różnicą, że sklepem nazywamy zazwyczaj lokal handlowy, podczas, gdy salonem może być także punkt usługowy. Osoba obsadzona na tym stanowisku jest odpowiedzialna za organizowanie formalnego zaplecza dla funkcjonowania sklepu, nadzorowanie personelu ...
Praca Kierownik Sklepu