Kierownik Sprzedaży Apteki Internetowej

Apteki Gemini

Gdańsk

6 dni temu

Kierownik Sprzedaży Apteki Internetowej jest odpowiedzialny za podejmowanie kluczowych decyzji dotyczących sprzedaży kategorii produktów w największym e-sklepie w Polsce.

Współpraca z Nami gwarantuje Tobie realny wpływ na biznes. Proponujemy uczestnictwo w innowacyjnych projektach, wdrażanie najnowocześniejszych rozwiązań, korzystanie z najnowszych narzędzi technicznych. Zależy nam również na wykorzystaniu Twoich doświadczeń i umiejętności przy udoskonalaniu procesu sprzedaży oraz zadbania o naszych klientów.

Miejsce pracy: Gdańsk

Nasz Kierownik odpowiada za realizacje celów sprzedaży, marży oraz realizację budżetu w danej kategorii. Ważne jest, abyś potrafił zaangażować wszystkie zmysły klienta, w prezentacje kategorii produktu, dlatego zwracamy szczególna uwagę na znajomość zasad i umiejętność zarządzania nowoczesnym e-VM.

Wspólnie z działem zakupów będziesz odpowiadał za rotacje produktów, kategoryzację oraz dostosowanie oferty do wymagań naszych klientów. Z działem kontrolingu będziesz analizował kluczowe wskaźniki sprzedaży i na ich podstawie planował dalszą strategię działania.

Dodatkowo Twoje zadania to:
  • realizacja planu sprzedaży, realizacja kluczowych wskaźników,
  • analiza rynku i działań konkurencji,
  • komplementarne działania e-VM,
  • elastyczność w doborze oferty dla klientów, ze szczególnym uwzględnieniem sezonowości produktów, trendów rynkowych,
  • zarządzanie zespołem specjalistów,
  • ścisła współpraca z pozostałymi działami.

To czego oczekujemy:

  • doświadczenia w zarządzaniu sprzedażą detaliczną,
  • praktycznej znajomości zasad VM,
  • zorientowania na cel oraz konsekwencji w jego realizacji,
  • umiejętności analitycznych oraz wyciągania wniosków z danych,
  • dużej samodzielności i jeszcze większej kreatywności,
  • umiejętności współpracy i budowania dobrych relacji z innymi zespołami w organizacji,
  • doświadczenia w zarządzaniu w zespole,
  • doświadczenie w e-commerce nie jest niezbędne.
Zapewniamy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • w pełni stacjonarną pracę na samodzielnym stanowisku przy realizacji ciekawych projektów,
  • benefity pozapłacowe m.in.: opiekę medyczną, kartę sportową i ubezpieczenie,
  • możliwości rozwoju i podnoszenia kompetencji,
  • udział w wydarzeniach sportowych w ramach Gemini Team.

Poznaj